Przywrotnik pospolity - 90 kaps.
Dostępny

Przywrotnik pospolity - 90 kaps.

45,00 zł

Ekstrakt z ziela przewrotnika pospolitego!

Pomoc w regulacji cyklu miesiączkowego

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
3 15% 20,25 zł
  • Vegan Vegan
  • Bez glutenu Bez glutenu
  • Produkt naturalny Produkt naturalny
  • Polska firma Polska firma

Przewrotnik Pospolity

Przywrotnik pospolity, (Alchemilla vulgaris), bylina należąca do rodziny różowatych (Rosaceae). Występuje na obszarze od Ameryki Północnej, przez Grenlandię, Europę, aż do Azji. W Polsce można go znaleźć głównie na kwaśnych łąkach, pastwiskach, lub obrzeżach lasów. Jest pospolity w Tatrach. Charakteryzują go drobne, półkoliste liście oraz żółtozielone kwiaty. Surowcem zielarskim jest kwitnące ziele przywrotnika wraz z przyziemnymi liśćmi. Suszony charakteryzuje się przyjemnym, balsamiczny zapachem oraz cierpkim,słodkawym smakiem.

Zastosowanie

W tradycji ludowej przywrotnik zwany jest „najlepszym przyjacielem kobiet”. Przypisuje się mu właściwości regulujące cykl miesiączkowy, pomaga łagodzić bóle menstruacyjne oraz wpływa na zmniejszenie obfitego krwawienia. Ma również zastosowanie w kosmetyce, gdzie używany jest między innymi do produkcji kremów.

Suplementacja przewrotnikiem pospolitym pozytywnie wpływa na:

  • Regulację cyklu miesiączkowego

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

  • Marka: Yango®
  • GTIN: 5904194060251
Składnik aktywny 1 kapsułka
Przewrotnik pospolity - ekstrakt 10:1  390 mg

Zalecane dawkowanie: 1 kapsułka raz dziennie.

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku.

Skład: Ekstrakt z ziela przewrotnika pospolitego (Alchemillia vulgaris) 10:1.  Skład kapsułki: Celuloza roślinna (wegetariańskie). 

Informacja: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. Masa netto: 43,2 g 

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. 

Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat Sanitarny: 2021/05/13/SD/F5A2CF

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password