Skóra pełna blasku - 50 kapsułek - Panaseus
Dostępny

Skóra pełna blasku - 50 kapsułek

41,00 zł

Zestaw naturalnych składników dla wsparcia i odżywienia skóry

Wsparcie zdrowia skóry

Wsparcie kondycji włosów, skóry i paznokci

Poprawa kondycji skóry i włosów

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
3 15% 18,45 zł
  • Vegan Vegan
  • Standaryzowany Standaryzowany
  • Bez glutenu Bez glutenu
  • Polska firma Polska firma

Jak cenna jest twoja skóra?

Twoja skóra nosi na sobie całą historię Twojego życia. Zarówno wiek, jak i styl życia znajdują w niej odzwierciedlenie. Skóra pełni wiele funkcji w ludzkim ciele, a jej najważniejszą rolą jest bycie pierwszą linią obrony pomiędzy naszym ciałem, a światem zewnętrznym. Skóra chroni nas przed bakteriami, wirusami oraz zanieczyszczeniami i substancjami chemicznymi, które napotykamy w miejscu pracy i w domu (1).

Co może wpłynąć na wygląd skóry?

Na Twoją skórę oddziaływuje wiele czynników, takich jak genetyka, starzenie się, czy hormony - a to tylko niektóre przyczyny wewnętrzne, które mają na nią wpływ.

Bodźce zewnętrzne, takie jak niezabezpieczona ekspozycja na słońce i zbyt częste mycie pod gorącą wodą, również mogą prowadzić do uszkodzeń skóry (2).

Elementy stylu życia, w tym: niezdrowa dieta, stres, brak snu, niewystarczająca ilość ćwiczeń, odwodnienie, palenie tytoniu i niektóre leki mogą wpływać na zdolność skóry do regeneracji i prawidłowego wypełniania swoich ważnych zadań. 

Jak najlepiej zadbać o skórę?

Nie wszystko jesteśmy w stanie kontrolować, lecz na szczęście sporo z czynników wpływających na wygląd naszej skóry znajduje się w zasięgu naszego działania.

Aby dłużej zachować młody wygląd potrzebuje ona przede wszystkim uwagi i dbałości. Głównymi elementami, które składają się na zdrową i czystą skórę są nawilżenie i odżywienie.

Wiele naturalnych substancji zawartych w ziołach wykazuje pozytywny wpływ na skórę, a odpowiednio dobrane, mogą one zadziałać synergicznie - wzajemnie się uzupełniając. 

7 naturalnych składników dla wsparcia pięknej i zdrowej skóry

Pokrzywa: jest rośliną synantropijną, czyli występującą w otoczeniu człowieka. Jej charakterystyczną cechą są znajdujące się na jej liściach i łodydze włoski wypełnione kwasem mrówkowym, dlatego przy dotknięciu pokrzywy czujemy podrażnienie skóry o czym powszechnie mówi się, że pokrzywa „parzy”. Pokrzywa zawiera cenne minerały, a także wspiera zdrowie skóry i gojenie się ran.
Łopian: jest pospolitą rośliną dwuletnią należącą do rodziny astrowatych. Łopian znajduje szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach m. in. kosmetyce. Wspomaga funkcjonowanie przewodu pokarmowego i wpływa na poprawę kondycji skóry oraz włosów.
Zielona herbata: to susz z liści herbaty chińskiej, które zostały poddane obróbce parowej, aby zapobiec utlenianiu, zachowując w ten sposób świeży smak i wszystkie wartości odżywcze. Zielona herbata jest spożywana na całym świecie ze względu na jej cenne właściwości wynikające z wysokiego poziomu zawartych w niej przeciwutleniaczy. 
B7 (biotyna): jest niezbędna do metabolizmu węglowodanów i tłuszczów, wspiera układ nerwowy, usprawnia funkcjonowanie błon śluzowych, a także sprzyja utrzymaniu zdrowych włosów i skóry.

Fiołek trójbarwny: znany jest potocznie jako bratek polny. Od starożytności praktykuje się jego spożycie w tradycyjnym zielarstwie ludowym. Dziś jego jego spożycie łączy się głównie ze wsparciem zdrowia skóry i komfortu trawiennego. 
Cynk: jest to pierwiastek niezbędny do funkcjonowania całego organizmu. Jego działanie w ludzkim ciele jest bardzo rozległe, m.in. wspomaga on układ odpornościowy, przyczynia się do prawidłowej płodności i reprodukcji, a także wspomaga kondycję włosów, skóry i paznokci.
Skrzyp: jest bogatym źródłem substancji biologicznie czynnych, wśród których dominuje krzemionka – naturalnie występująca forma krzemu. Suplementacja skrzypem pomaga w remineralizacji organizmu, wspierając zdrowie włosów, skóry i paznokci. 

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

  • Marka: Panaseus®
  • GTIN: 5904194061746
Składnik aktywny1 kapsułka %RWS*
Fiołek trójbarwny - ekstrakt 10:1100 mg-

Pikolinian cynku 

  w tym cynk (20%)

50 mg

10 mg

-

100%

Skrzyp polny - ekstrakt

  w tym krzemionka (7%)

50 mg

3,5 mg

-

-

Pokrzywa zwyczajna - ekstrakt 20:1

60 mg-

Łopian większy - ekstrakt

  w tym arktyna (10%)

40 mg

4 mg

-

-

Zielona herbata - ekstrakt

  w tym polifenole (95%)

  w tym katechiny (70%)

  w tym EGCG (40%)

50 mg

47,5 mg

35 mg

20 mg

-

-

-

-

Witamina B7 (D-biotyna)2500 µg5000%


*RWS - referencyjna wartość spożycia 

    

Zalecane dawkowanie: 1 kapsułki raz dziennie w okresie wytężonej pracy umysłowej.

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po pierwszym posiłku.

Skład: Ekstrakt z ziela fiołka trójbarwnego (Viola tricolor) 10:1, ekstrakt z ziela pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica) 20:1, ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camelia sinensis) standaryzowany na zawartość min. 95% polifenoli, w tym min. 70% katechiny, w tym min. 40% EGCG, ekstrakt z ziela skrzypu polnego (Equisetum arvense) standaryzowany na zawartość min. 7% krzemu, pikolinian cynku (cynk), ekstrakt z korzenia łopianu większego (Arctium lappa) standaryzowany na zawartość min. 10% arktyny, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, D-biotyna (witamina B7). Skład kapsułki: Celuloza roślinna (wegetariańskie)

Informacja: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o., ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa Masa netto: 23,5 g

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki, przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. 

Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat Sanitarny: 2022/02/23/SD/692C2B


New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password