• -12%
Dostępny

Probiotyk Saccharomyces boulardii - 50 kapsułek

32,40 zł
28,51 zł Zniżka 12%

Najniższa cena tego produktu w ciągu 30 dni przed obniżką wyniosła 32,40 zł.

Wspiera florę jelitową

Wspomaga trawienie

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
3 15% 12,83 zł
  • Vegan Vegan
  • Standaryzowany Standaryzowany
  • Bez glutenu Bez glutenu
  • Polska firma Polska firma

Probiotyk Saccharomyces boulardii Inulina, L-glutamina

Probiotyk Saccharomyces boulardii w połączeniu z inuliną oraz L-glutaminą stanowi kompletne wsparcie dla zdrowego funkcjonowania Twojego układu pokarmowego. Każda kapsułka zawiera 480 mg aktywnych składników, które mają na celu wspomóc Twoje zdrowie wewnętrzne.

Składniki aktywne:

  • Saccharomyces boulardii: Jest to gatunek drożdży probiotycznych, które są znane z wielu korzyści dla zdrowia, w tym wspierania zdrowej flory jelitowej.
  • Inulina: Pochodząca z korzenia cykorii, inulina to rozpuszczalny błonnik pokarmowy, który sprzyja wzrostowi pożytecznych bakterii w jelitach.
  • L-glutamina: To aminokwas uznawany za warunkowo niezbędny, co oznacza, że w pewnych okolicznościach nasz organizm nie jest w stanie wytworzyć go w wystarczającej ilości. L-glutamina wspiera funkcje bariery jelitowej oraz zdrowie jelit.

Zadbaj o zdrowie swoich jelit

Zadbaj o swoje jelita z naszym probiotykiem. Jeśli często odczuwasz dyskomfort w okolicach brzucha, wzdęcia i miewasz problemy trawienne, przyjmowanie probiotyku może Ci pomóc. W jednej kapsułce tego produktu ukryta jest siła drożdży probiotycznych, błonnika z cykorii i aminokwasu wspierającego Twoje jelita.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy, zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów.

  • Marka: Panaseus®
  • GTIN: 5904194063573

Składnik aktywny

1 kapsułka

Lynside® Pro SCB var. boulardii CNCM I-3799

1 mld CFU

Inulina

300 mg

L-glutamina

130 mg

             

Saccharomyces boulardii to gatunek drożdży probiotycznych. Inulina należy do rozpuszczalnej frakcji błonnika pokarmowego. L-glutamina to aminokwas uznawany za warunkowo niezbędny, czyli taki, którego w pewnych okolicznościach nasz organizm nie będzie mógł wytworzyć w wystarczającej ilości.


Składniki: inulina z korzenia cykorii (Cichorium intybus), L-glutamina, Lynside® Pro SCB var. boulardii CNCM I-3799.

Skład kapsułki: celuloza roślinna (wegetariańskie).

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym.

Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa. Masa netto: 570 mg.

Uwagi: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. 


Główny Inspektorat sanitarny: 2023/08/23/SD/6B173C

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password