ZDROWIE SEKSUALNE

Suplementy na zdrowie seksualne

Życie seksualne jest ważną częścią naszego życia kobiet i mężczyzn. Warto o nie dbać tak samo, jak o zdrowie psychiczne czy fizyczne. Na przestrzeni życia każdy z nas może doświadczyć spadku libido, mogą pojawić się także inne zaburzenia w obszarze seksualności. Naturalne suplementy na potencję zostały stworzone z myślą o tych, którzy potrzebuję wsparcia zdrowia seksualnego.

Na płodność

Suplementy na płodność - zioła i witaminy dla mężczyzn i kobiet Według WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) coraz...

Na libido

Suplementy na libido - zioła i witaminy dla mężczyzn i kobiet Libido to popęd seksualny lub pożądanie seksualne....

Jest 38 produktów.

Pokazano 1-12 z 38 pozycji

Aktywne filtry

Czym jest zdrowie seksualne?

Zdrowie seksualne można określić również jako potencję czy sprawność seksualną. Jeżeli nasze zdrowie seksualne jest na optymalnym poziomie, wiedziemy  satysfakcjonujące życie seksualne, wykazujemy zdolność do spełniania określonych funkcji, zachowań oraz odczuć seksualnych. Potencja obejmuje również płodność. Jeżeli nasze zdrowie seksualne jest w nie najlepszej kondycji i mamy problemy z potencją, niskim popędem seksualnym, możemy doświadczać różnych problemów, takich jak: zaburzenia orgazmu, brak lub utrata potrzeb seksualnych, dolegliwości bólowe, niemożności wystąpienia reakcji narządów płciowych zaburzenia erekcji itp. 

Naturalne suplementy na potencję dla mężczyzn i kobiet

Poniżej znajdziesz różne preparaty w kapsułkach, które wspierają zdrowie seksualne zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Poszczególne suplementy diety na potencję wpływają m.in. na popęd seksualny (libido), płodność i pomagają osiągnąć odczuwanie satysfakcji seksualnej. Do wyboru produkty oparte o ekstrakty roślinne, takie jak m.in. Korzeń maca, Dzięgiel chiński, Kordyceps, Shatavari, Palma sabałowa. W tej kategorii znajdziesz także kluczowe dla zdrowia seksualnego witaminy i minerały, takie jak cynk czy kwas foliowy. Sprawdź i wybierz produkt odpowiedni dla siebie - bez GMO, glutenu, barwników, konserwantów. Z szacunku do Twojego zdrowia, z miłości do Natury. 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password