UKŁAD MOCZOWY

Suplementy na układ moczowy

Układ moczowy utrzymuje w organizmie człowieka odpowiedni bilans płynów oraz pozbawia zbędnych produktów przemiany materii i substancji toksycznych. Nieprawidłowo działający może powodować wiele nieprzyjemnych dolegliwości i utrudniać detoksykację organizmu. Wybierz odpowiedni dla siebie suplement na układ moczowy i zadbaj o swoje zdrowie.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Choroby układu moczowego

Schorzenia układu moczowego obejmują dolegliwości poszczególnych jego narządów takich jak: nerki, pęcherz moczowy, moczowody i cewka moczowa. Do najczęstszych dolegliwości układu moczowego zalicza się:

↪ kamica nerkowa

↪ kolka nerkowa

↪ zapalenie nerek

↪ zapalenie pęcherza moczowego

↪ krwiomocz

↪ nietrzymanie moczu

↪ skaza moczanowa

Jak dbać o układ moczowy?

W celu zadbania o swój układ moczowy, warto dbać o higienę miejsc intymnych, włączyć zdrową dietę i wspomagać organizm naturalnymi preparatami. Powyżej znajdziesz naturalne suplementy na układ moczowy. Rośliny w nich zawarte wykazują właściwości przeciwgrzybicze, przeciwzapalne, moczopędne i bakteriobójcze.

Zioła na nerki i układ moczowy

Do bardzo dobrych ziół na nerki i układ moczowy zalicza się między innymi lucernę siewną, borówkę brusznicę, dziurawiec, dziką różę, żurawinę. Ekstrakty z tych roślin, jak i inne produkty o pozytywnym działaniu na układ moczowy znajdziesz poniżej. Opracowaliśmy także preparat Urosiv™, który łączy w sobie kilka aktywnych składników dla zdrowia układu moczowego.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password