Dla kobiet w ciąży

Witaminy i suplementy dla kobiet w ciąży

Ciąża to szczególny czas w życiu każdej kobiety, która decyduje się na powiększenie rodziny. Włączenie mądrej suplementacji w okresie ciąży i karmienia piersią jest świadomym i bardzo ważnym krokiem w kierunku zapewnienia zdrowia sobie i maluchowi. Odkryj wyjątkową linię produktów stworzoną z myślą o Tobie i Twoim dziecku. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zdrowie, rozwój i przyszłość Twojego malucha -poniżej znajdziesz produkty odpowiednie w okresie planowania ciąży oraz na każdy jej etap i w trakcie karmienia piersią. Dzięki nim zadbasz o swój organizm i prawidłowy rozwój dziecka już od pierwszych chwil.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Ovuliv™ - 90 kapsułek

Chcesz zadbać o swój układ hormonalny i rozrodczy? Ovuliv™ to kompleks składników wspierających naturalne procesy w organizmie kobiety. Zawiera składniki aktywne, które przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu rozrodczego, takie jak mio-inozytol, D-chiro-inozytol czy foliany.

Tick24pxH.png Zdrowie układu rozrodczego

Tick24pxH.png Wsparcie hormonalne

Tick24pxH.png Naturalne składniki

Cena 79,90 zł

Suplementy diety dla kobiet w ciąży - niezmiennie jakość bez kompromisów

Produkty Yango Pregna posiadają certyfikat jakości. Zostały poddane badaniom w akredytowanym zewnętrznym laboratorium pod kątem obecności drobnoustrojów i zawartości metali ciężkich. Nie zawierają GMO, barwników, glutenu i konserwantów. Możesz być spokojna o zdrowie swoje i swojego maluszka.

W produktach znajdziesz witaminę B6, B12, D3, jod, żelazo, cholinę, laktoferynę, imbir, a także 2 formy kwasu foliowego (DuoFolic™), w tym aktywny kwas foliowy 5-MTHF dla lepszej przyswajalności. Część kobiet ma mutację genu MTHFR, która utrudnia prawidłowe przyswajanie zwykłej formy kwasu foliowego. 5-MTHF to folian najnowszej IV generacji. Wykazuje lepszą stabilność i biodostępność niż zwykły kwas foliowy oraz foliany starszej generacji, popularnie stosowane w suplementach. Zyskujesz najlepszą z dostępnych form kwasu foliowego na rynku, zapewniającą lepsze wchłanianie. Składniki pochodzą od sprawdzonych i zaufanych dostawców.

Witaminy dla kobiet w ciąży i inne niezbędne składniki odżywcze

W okresie ciąży zapotrzebowanie organizmu kobiety na witaminy i minerały wzrasta. Do najważniejszych witamin w ciąży i mikroelementów zalicza się:

  • kwas foliowy, który zmniejsza ryzyko wad rozwojowych cewy nerwowej u dzieci. Zapotrzebowanie na kwas foliowy może dodatkowo wzrastać u kobiet, które mają podwyższony poziom homocysteiny. Przyjmuje się, że kwas foliowy przyszłe mamy powinny suplementować jeszcze przed zajściem w ciążę oraz do 16. tygodnia ciąży.
  • witamina D, której prawidłowe stężenie zmniejsza ryzyka przedwczesnego porodu, nadciśnienia w ciąży, cukrzycy ciążowej, depresji poporodowej i poronienia.
  • żelazo, które pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i hemoglobiny. Prawidłowy poziom żelaza zmniejsza ryzyka powikłań okołoporodowych, małej masy urodzeniowej, infekcji i porodów przedwczesnych.
  • kwasy tłuszczowe omega-3, które odpowiadają za prawidłowy rozwój mózgu i układu nerwowego maluszka. 
  • magnez, którego odpowiedni poziom w organizmie zmniejsza ryzyko przedwczesnego porodu, pojawienia się nadciśnienia u przyszłej mamy. Ze strony płodu zmniejsza ryzyko niższej masy urodzeniowej.
  • jod, który zapewnia prawidłowy rozwój płodu oraz pracy tarczycy w ciąży. Pomaga również w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. 
  • imbir, który przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania żołądka we wczesnej ciąży.
  • cholina, która przyczynia się do prawidłowego metabolizmu homocysteiny, pomaga zapobiegać wadom cewy nerwowej u płodów oraz ma pozytywny wpływ na rozwój mózgu niemowlęcia.
  • witaminy: B6 i B12, które pomagają w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek, dodatkowo witamina B6 przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej.
  • laktoferyna, czyli białko, które pełni istotną rolę w ciąży, wpływając pozytywnie na wiele obszarów zdrowia przyszłej mamy i dziecka.

Przed planowaną ciążą warto wykonać badania na poziom wyżej wymienionych witamin i minerałów. Jeżeli z różnych powodów nie jesteś w stanie zapewnić sobie wszystkich niezbędnych składników wraz z dietą, należy wprowadzić suplementację pod okiem lekarza prowadzącego.

Preparaty dla kobiet w ciąży i matek karmiących

Opracowaliśmy produkty dedykowane w okresie planowania ciąży oraz na każdy jej etap i w trakcie karmienia piersią. Produkty: Step 1, Step 2 i Step 2 z żelazem zapewniają przyszłej mamie i maluszkowi niezbędne składniki odżywcze na każdym etapie ciąży i w zależności od produktu: wspierają organizm w czasie starań o dziecko, zmniejszają mdłości, pomagają zadbać o prawidłowy rozwój układu nerwowego, wzmacniają odporność. Z szacunku do Natury wszystkie produkty zapakowaliśmy do szklanych opakowań o jakości farmaceutycznej.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password