FORMY

Formy suplementów diety

W naszym sklepie znajdziesz suplementy diety w kapsułkach, w proszku i w płynie. Żadna z tych form nie jest lepsza od drugiej - wszystko zależy od Twoich potrzeb i stylu życia. Jeśli jesteś osobą bardzo aktywną i żyjesz ciągłym biegu - suplementy w kapsułkach mogą okazać się dla Ciebie najlepszym wyborem. Z kolei kiedy lubisz dodawać sproszkowane ekstrakty z ziół i roślin do swoich posiłków czy smoothie, to suplementy w proszku będą dobrym rozwiązaniem. Wszystkie formy preparatów zawierają w sobie optymalną ilość składników mineralnych lub innych substancji wykazujących pozytywny wpływ na zdrowie. Bez GMO, konserwantów, barwników i glutenu. Z szacunku do Twojego zdrowia, z miłości do Natury. 

W kapsułkach

Suplementy w kapsułkach W naszym sklepie suplementy w kapsułkach stanowią największą część oferty. W tej...

W proszku

Suplementy w proszku Suplementy w proszku mają taki sam wpływ na organizm i taką samą zawartość witamin...

W płynie

Suplementy w płynie Suplementy w płynie stanowią mniejszą część naszej oferty. Znajdziesz tutaj m.in....

Suplementy bez...

Skład jest najważniejszy - suplementy bez wypełniaczy Poniżej znajdziesz suplementy diety, które w swoim...

Jest 396 produktów.

Pokazano 1-12 z 396 pozycji

Aktywne filtry

Mądra suplementacja, jednym z elementów zdrowego życia

Zdrowy styl życia, który uwzględnia regularną aktywność fizyczną, jakościowy sen, odpowiednie nawodnienie, minimalizację stresu oraz zbilansowaną, pełnowartościową dietę to podstawa. Jednak warto mieć świadomość, że żywność, którą obecnie spożywamy, jest wyjałowiona z wielu witamin i minerałów, dlatego suplementy są świetnym uzupełnieniem codziennego żywienia, jeśli zależy nam na życiu w zdrowiu i dobrym samopoczuciu. 

Oprócz zawartości witamin i składników mineralnych  oraz innych substancji wykazujących efekt odżywczy, w naszych suplementach, znajdziesz także ekstrakty z wielu ziół i roślin - tych mniej lub bardziej popularnych. Niektóre z tych roślin można zebrać samodzielnie, natomiast trzeba to robić w określonych miejscach i trzeba mieć pewność, że zbierana roślina to ta właściwa. Dodatkowo wiemy, że w dzisiejszych czasach na samodzielne zbieranie roślin decyduje się mała część osób. Pomyśleliśmy o nich i stworzyliśmy suplementy diety, które zawierają to, co najlepsze z Natury.

Suplementy diety YANGO - różne formy, ta sama jakość 

  • Tworzymy z myślą o weganach i wegetarianach. 96% naszych produktów może być przyjmowane przez wegan i wegetarian. 

  • W naszych produktach znajdziesz składniki odżywcze o zbliżonym do siebie działaniu. Dzięki temu są one lepiej przyswajalne z przewodu pokarmowego i wykorzystywane przez komórki organizmu. Dopiero połączenie składników o podobnych właściwościach przynosi najlepsze efekty, czego doświadczysz na własnej skórze.

  • Dbamy o to, aby nasze surowce zawarte w suplementach w kapsułkach i nie tylko, były pozyskiwane z miejsca ich naturalnego występowania. Współpracujemy z liderami na rynku, takimi jak m.in. z indyjską firmą Sabinsa®, która zaopatruje nas w opatentowane i standaryzowane surowce roślinne, np. ekstrakt z kurkumy C3 Complex®, ekstrakt z owoców czarnego pieprzu Bioperine® oraz probiotyk LactoSpore®. Współpracujemy również z firmą Gnosis S.p.A - Quatrefolic®, Japan Bio-Science Laboratories - NSK-SD®, Biotec BetaGlukans - M-GARD®, Lesaffre et Compagnie S.A. - Lynside®, ACG Associated Capsules PrivateLimited - ACG.

  • Wszystkie nasze suplementy w kapsułkach pakujemy do szklanych opakowań o jakości farmaceutycznej.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password