Ashwagandha 3 formy - 90 kaps.
Dostępny

Ashwagandha 3 formy - 90 kaps.

64,60 zł

Połączenie trzech form ashwagandhy w jednej kapsułce.

Tick24pxH.png Pomaga zaadaptować się do stresu

Tick24pxH.png Wsparcie dobrego samopoczucia

Tick24pxH.png Działanie adaptogenne

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
3 15% 29,07 zł
  • Vegan Vegan
  • Standaryzowany Standaryzowany
  • Bez glutenu Bez glutenu
  • Polska firma Polska firma

Czym jest ashwagandha

Ashwaganda (Withania somniferato roślina znana w medycynie ajurwedyjskiej od tysięcy lat. W Polsce stał się popularna w ostatnich latach, szczególnie wśród osób aktywnych fizycznie. Jej liczne właściwości prozdrowotne sprawiają, że z jego stosowania może skorzystać niemal każdy

3 formy Ashwagandhy

Dużym wyzwaniem suplementacji jest dostarczenie w jednym preparacie jak najbardziej zoptymalizowanej postaci składników odżywczych. Niejednokrotnie w skład suplementu wchodzi ekstrakt standaryzowany na określoną zawartość składników aktywnych, co gwarantuje jakość i skuteczność suplementacji. 

W suplemencie diety Ashwagandha 3 Formy zawarliśmy nie tylko ekstrakt 10:1 oraz ekstrakt standaryzowany na 10% zawartości witanolidów. Do kapsułki dołożyliśmy też sproszkowany korzeń ashwagandhy, dla zachowania pełni naturalnych składników odżywczych rośliny.

Właściwości adaptogenne ashwagandhy

Wiele badań wskazuje na dobroczynne działanie żeń-szenia indyjskiego. Istnieje wiele korzyści zdrowotnych związanych ze stosowaniem Ashwagandhy. Oto główne korzyści, jakie można uzyskać z regularnego stosowania Withania somnifera. Czym musi charakteryzować się adaptogen?

  • Wzmacnia układ odpornościowy
  • Wspiera pracę układu nerwowego
  • Poprawia jakość snu

Wśród ziół wykazujących działanie adaptogenne możemy wyróżnić między innymi: traganek, ashwaganda, żeń-szeń syberyjski, schisandra, czy guduchi.

STAWIAMY NA JAKOSĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

  • Marka: Yango®
  • GTIN: 5904194062163
Składnik aktywny 1 kapsułka
Ashwagandha - ekstrakt 10:1 100 mg

Ashwagandha – ekstrakt

   w tym witanolidy (10%)

50 mg

5 mg

Sproszkowany korzeń ashwagandhy 170 mg

Zalecane spożycie: 1 kapsułka raz dziennie. 

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku. 

Składniki: sproszkowany korzeń ashwagandhy (Withania somnifera), ekstrakt z korzenia ashwagandy (Withania somnifera) 10:1, ekstrakt z korzenia ashwagandhy (Withania somnifera) standaryzowany na zawartość min. 10% witanolidów.  

Skład kapsułki: celuloza roślinna (wegetariańskie). 

Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa. 

Wyprodukowano w UE. 

Masa netto: 36,9 g.

Uwagi: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki, przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. 

Główny Inspektorat Sanitarny: 2022/08/04/SD/F45EE4

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password