Pamięć

Suplementy na pamięć

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą spotkać każdego, niezależnie od wieku. Niestety dzisiejszy styl życia sprzyja występowaniu tego typu problemów nawet już w młodym wieku. Suplementy na pamięć i koncentrację są dodatkowym wsparciem w poprawie zdolności poznawczych.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Jak poprawić pamięć i koncentrację?

Dobrym treningiem dla mózgu może być gra na instrumencie, gry logiczne, medytacja, nauka języków, regularna aktywność fizyczna (szczególnie jazda na rowerze, bieganie i aerobik). W zdrowym ciele zdrowy mózg! Dlatego unikaj palenia papierosów, które osłabiają pamięć i szybkość przetwarzanych informacji. Ważne jest też, aby w miarę możliwości jak najmniej wyręczać się nowoczesną technologią (na przykład wybierając się na zakupy, postaraj się mieć w głowie listę rzeczy do kupienia, zamiast korzystać z zapisanych notatek). Wtedy mózg jest zmuszony pomyśleć, nie ma podanych informacji 'na tacy'.

Stres a sprawność umysłu

Stresujący tryb życia sprzyja zaburzeniom pamięci i problemom poznawczym. Wraz z wysokim poziomek kortyzolu we krwi osłabia się zdolność zapamiętywania. Dlatego część naszych suplementów na pamięć pozwala obniżyć poziom kortyzolu np. Brahmi, 

Jakie suplementy na pamięć i koncentrację?

Znajdziesz tutaj suplementy diety wspierające pracę mózgu i procesy poznawcze. Między innymi ekstrakt z rośliny brahmi, ginkgo biloba, gotu koli, soplówki jeżowatej i produkty, które zawierają w sobie połączenie wielu składników wspomagających pamięć i koncentrację, w tym również produkt dedykowany dla seniorów i osób uczących się. Każdy z tych produktów działa nieco inaczej. Sprawdź, który sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku. Synergiczne połączenie roślin oraz standaryzowane lub skoncentrowane ekstrakty to coś, czego możesz mieć pewność, wybierając nasze suplementy. 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password