• Obecnie brak na stanie
Good Game Labs - Extra Focus- 90 kapsułek
Obecnie brak na stanie

Extra Focus- 90 kapsułek

49,00 zł
Tick24pxH.png Skupienie i równowaga
Tick24pxH.png Wsparcie układu nerwowego
Tick24pxH.png Wsparcie funkcjonowania mózgu
  • Standaryzowany Standaryzowany
  • Bez glutenu Bez glutenu
  • Polska firma Polska firma

EXTRA FOCUS: Koncentracja na pełnej!

Gdy gra robi się emocjonująca, skupienie i opanowanie to klucze do zwycięstwa. Extra Focus to naturalny suplement diety, który wspiera koncentrację i funkcjonowanie mózgu. Popraw swoje statsy i wrzuć +5 do precyzji. 

SUPLEMENTY DLA GRACZY - Good Game Labs

Dla wielu gry komputerowe są nie tylko pasją, ale z poziomu hobby po godzinach urosły do rangi sposobu na życie. Ludzki organizm nie przywykł jednak do tak długich godzin wyczerpującego skupienia na ekranie monitora, co często prowadzi do przemęczenia umysłowego i fizycznego, a niekiedy nawet do dysfunkcji pewnych obszarów odpowiedzialnych za optymalne zdrowie i wyniki w grze. 

NATURALNE WSPARCIE SKUPIENIA I FUNKCJONOWANIA MÓZGU

► GABA
GABA odgrywa ważną rolę w zachowaniu funkcji poznawczych i reakcji organizmu na stres. Odbywa się to przez zmniejszenie aktywności nadmiernie pobudzonych komórek nerwowych, umożliwiając tym samym zapanowanie nad strachem i niepokojem. Nie groźne Ci już ani boty, ani żywy oponent. 

► Brahmi
Układ nerwowy to najważniejszy obszar działania tej rośliny. Wspomaga ona aktywność umysłową, funkcjonowanie mózgu i przezwycięża nerwowość lub niepokój. W starożytnej literaturze ajurwedyjskiej Brahmi była używana przez uczonych i studentów, by wspierając zapamiętywanie długich tekstów wedyjskich. Twój BOOSTER na skupienie, który dodatkowo zawiera moc antyoksydantów, chroniących neurony przed starzeniem i degeneracją poprzez neutralizację wolnych rodników. Na wypadek, gdyby czas kampanii przedłużył się na lata. 

► Gotu kola
W systemie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej uważa się, że gotu kola promuje długowieczność, a jej chińska nazwa oznacza "fontannę młodości". Gotu kola aktywuje uwalnianie neurotroficznego czynnika pochodzenia mózgowego (BDNF), białka, wydzielanego przez neurony, które działa odżywczo dla mózgu, zachęcając do tworzenia nowych komórek mózgowych. Gotu kola jest także ceniona za swoją zdolność poprawy krążenia - to ważne, bo stały przepływ krwi do mózgu dostarcza tlenu i składników odżywczych oraz usuwa toksyny i odpady metaboliczne. Roślina jest zalecana dla poprawy zdolności poznawczych: pamięci, zdolności kojarzenia i pojmowania. Usprawniając statystyki swojej postaci, nie zapomnij o mózgu!

► Hericium
Inaczej soplówka jeżowata, to grzyb witalny, który poprawia zdrowie i funkcjonowanie mózgu na kilka sposobów. Po pierwsze, stymuluje on syntezę czynnika wzrostu nerwów (NGF). Jest to białko, które odgrywa główną rolę w utrzymaniu, przeżyciu i regeneracji neuronów. Po drugie, hericium ma działanie poprawiające funkcje poznawcze, takie jak pamięć i koncentracja, ułatwiając także zapanowanie nad nerwowością i niepokojem. 

► B12
Witamina B12 bierze udział w syntezie neuroprzekaźników, takich jak: dopamina, GABA, norepinefryna i serotonina. Wpływają one m.in. na czujność, funkcje poznawcze, pamięć i nastrój. Szczególnie poprzez rolę w zwiększeniu poziomu serotoniny i dopaminy B12 pomaga ograniczyć nerwowość i zmęczenie umysłowe. To ważny sprzymierzeniec w Twojej drużynie, bo nawet stosunkowo łagodny niedobór witaminy B12 może wpłynąć na układ nerwowy i prawidłowe funkcjonowanie mózgu. 

► B6
Kolejna witamina z grupy B, wpływająca na system nerwowy i mózg. B6 bierze udział w metabolizmie energetycznym i syntezie cysteiny, a także wspiera funkcjonowanie układu nerwowego. Jest szczególnie przydatna w łagodzeniu stresu i ułatwianiu zasypiania. Pamiętaj, że odpowiednia regeneracja pomiędzy rozgrywkami jest kluczowa dla długotrwałych wyników!

► N-acetylo-L-tyrozyna
L-tyrozyna jest prekursorem neuromodulatorów katecholaminowych, do których należą dopamina i noradrenalina. Są one ważne m.in. dla czujności, uwagi, kontroli impulsów, motywacji i nastroju. Kiedy Twój mózg pracuje na pełnych obrotach (np. podczas długiej kampanii lub rozgrywek turniejowych), katecholaminy zużywane są szybciej niż "normalnie". Uzupełnianie L-tyrozyny pomoże Ci w utrzymaniu optymalnej sygnalizacji katecholaminowej, wspierając funkcje poznawcze i motywację.

► Krzemionka
Pierwiastek ten reguluje liczne procesy zachodzące w organizmie, m.in. funkcjonowanie mózgu, stan skóry, włosów, paznokci, kości i naczyń krwionośnych. Wykazuje właściwości: mineralizujące, wzmacniające, regenerujące i odmładzające.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

  • Marka: Good Game Labs®
  • GTIN: 5904194061852
Składnik aktywny 3 kapsułki %RWS*
N-acetylo-L-tyrozyna 300 mg -

Bakopa drobnolistna – ekstrakt 

  w tym bakozydy (50%)

240 mg

120 mg

-

-

GABA 150 mg -

Hericium – ekstrakt 

 w tym polisacharydy (10%)

150 mg

15 mg

-

-

Gotu kola – ekstrakt 

  w tym saponiny triterpenowe (10%)

120 mg

12 mg

-

-

Witamina B1 (chlorowodorek tiaminy) 6,6 mg 600%
Witamina B6 (pirydoksyna HCL) 4,2 mg 300%
Witamina B12 (metylokobalamina) 30 µg  1200%

*RWS – referencyjna wartość spożycia

Zalecane spożycie: 3 kapsułki dziennie.
Sposób użycia: 
Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody 30 minut przed grą.

 

Skład: N-acetylo-L-tyrozyna, celuloza roślinna (kapsułka), ekstrakt z bakopy drobnolistnej (Bacopa monnieri) standaryzowany na zawartość min. 50% bakozydów, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, GABA (kwas gamma-aminomasłowy), ekstrakt z soplówki jeżowatej (Hericium erinaceus) standaryzowany na zawartość 10% polisacharydów, ekstrakt z wąkroty azjatyckiej (Centella asiatica) standaryzowany na zawartość min. 10% saponin triterpenowych, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu Vegesil®, witamina B1 (chlorowodorek tiaminy), witamina B6 (pirydoksyna HCL), witamina B12 (metylokobalamina). 

Informacja:Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o., ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa. Masa netto: 44,1 g.


Produkowane bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.
Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat Sanitarny: 2022/04/26/SD/8CB30B

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password