W kapsułkach

Witaminy i suplementy w kapsułkach

W naszym sklepie suplementy w kapsułkach stanowią największą część oferty. W tej podkategorii znajdują się monopreparaty, czyli produkty oparte o jeden składnik, a także specjalnie formuły, zawierające połączenie kilku składników aktywnych wspomagające dany obszar w organizmie.

Jest 372 produktów.

Pokazano 1-12 z 372 pozycji

Aktywne filtry

Suplementy w kapsułkach - to, co musisz wiedzieć

Wybierając nasze naturalne suplementy diety, możesz mieć pewność, że spożywasz standaryzowane lub skoncentrowane ekstrakty - bez GMO, bez konserwantów, bez barwników, bez glutenu. Z szacunku do Twojego Zdrowia i miłości do Natury. Nasze produkty znajdziesz także w wybranych aptekach takich jak m.in. Gemini, Doz oraz wybranych sklepach zielarskich w całej Polsce.

Oprócz zawartości witamin i minerałów oraz innych substancji wykazujących efekt odżywczy, w naszych suplementach, znajdziesz także ekstrakty z wielu ziół i roślin - tych mniej lub bardziej popularnych. Niektóre z tych roślin można zebrać samodzielnie, natomiast trzeba to robić w określonych miejscach i trzeba mieć pewność, że zbierana roślina to ta właściwa. Dodatkowo wiemy, że w dzisiejszych czasach na samodzielne zbieranie roślin decyduje się mała część osób. Pomyśleliśmy o nich i stworzyliśmy suplementy diety, które zawierają to, co najlepsze z Natury.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password