Ashwagandha z witaminami grupy B - 90 kaps
Dostępny

Ashwagandha z witaminami grupy B - 90 kaps.

40,10 zł

Ashwagandha pomaga osiągnąć stan relaksu, przyczyniając się do lepszego samopoczucia psychicznego i fizycznego.

Tick24pxH.png Pomoc w osiągnięciu stanu relaksu

Tick24pxH.png Wsparcie lepszego samopoczucia

Tick24pxH.png Wsparcie układu nerwowego

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
3 15% 18,05 zł
  • Vegan Vegan
  • Standaryzowany Standaryzowany
  • Bez glutenu Bez glutenu
  • Polska firma Polska firma

Ashwagandha z witaminami z grupy B

To preparat, łączący w sobie właściwości ashwagandhy z witaminami z grupy B. Jako naturalny adaptogen, ashwagandha pomaga osiągnąć stan relaksu, przyczyniając się do lepszego samopoczucia psychicznego i fizycznego. Dodatek witamin z grupy B, takich jak tiamina (B1), ryboflawina (B2), niacyna (B3), pirydoksyna (B6) i kobalamina (B12), wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Ponadto ryboflawina, niacyna, kwas pantotenowy i kobalamina przyczyniają się do zmniejszenia uczucia znużenia i zmęczenia.

Ashwagandha z witaminami z grupy B

Połączenie adaptogennego działania ashwagandhy z witaminami z grupy B

Czym jest ashwagandha?

Ashwagandha zaliczana jest do ziół adaptogennych. Oznacza to, że zmniejsza zaburzenia organizmu wywołane stresem, korzystnie wpływa na układ nerwowy i odpornościowy oraz zmniejsza uczucie zmęczenia. Żeń-szeń indyjski to również popularne zioło zwiększające libido i poprawiające męską płodność.

Właściwości adaptogenne ashwagandhy

Ashwagandha pochodzi głównie z Indii, gdzie w medycynie chińskiej jest niemal tak samo popularna jak żeń-szeń. Części nadziemne są uważane za surowce, z których wykorzystuje się głównie owoce i korzenie. Szczególne właściwości Ashwagandhy wynikają z dwóch grup związków:

  • witanolidy – występujące w zielu o właściwościach antybakteryjnych,
  • glukowitanolidy – obecne w korzeniach i odpowiedzialne za działanie adaptogenne.

Wśród ziół wykazujących działanie adaptogenne możemy wyróżnić między innymi: traganek, ashwaganda, żeń-szeń syberyjski, schisandra, czy guduchi.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ

Suplementy YANGO produkujemy, zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

  • Marka: Yango®
  • GTIN: 5904194061968
Składnik aktywny 1 kapsułka %RWS*
Ashwagandha- ekstrakt 10:1 250 mg -
Witamina B3 (amid kwasu nikotynowego) 16 mg 100%
Witamina B5 (D-pantotenian wapnia) 6 mg 100%
Witamina B2 (ryboflawina) 1,4 mg 100%
Witamina B6 (pirydoksyna HCL) 1,4 mg 100%
Witamina B1 (chlorowodorek tiaminy) 1,1 mg 100%
Witamina B9 (kwas foliowy) 600 µg  300%
Witamina B7 (D-biotyna) 500 µg 1000%
Witamina B12 (metylokobalamina) 25 µg  1000%

*RWS – referencyjna wartość spożycia

Zalecane spożycie: 1 kapsułka raz dziennie.

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku.

Niacynaryboflawina, tiamina, witamina B6, biotyna i witamina B12 wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Ponadto niacynaryboflawinakwas pantotenowy i witamina B12 przyczyniają się do zmniejszenia uczucia znużenia i zmęczenia.


Składniki: ekstrakt z korzenia ashwagandhy (Withania somnifera) 10:1, amid kwasu nikotynowego (witamina B3), D-pantotenian wapnia (witamina B5), ryboflawina (witamina B2), pirydoksyna HCL (witamina B6), chlorowodorek witaminy (witamina B1), kwas foliowy (witamina B9), D-biotyna (witamina B7), metylokobalamina (witamina B12). Skład kapsułki: celuloza roślinna (wegetariańskie). Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o., ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa. Wyprodukowano w UE. Masa netto: 39,7 g.

Uwagi: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki, przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym.

Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspakajającym, nasennym lub przeciwpadaczkowym.

Główny Inspektorat Sanitarny  2022/07/01/SD/26C649

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password