Na poprawę słuchu

Preparaty na poprawę słuchu - suplementy diety

Zadbaj o swój słuch tak samo, jak dbasz o wzrok czy odporność! Często zapominamy o znaczeniu prawidłowego funkcjonowania narządu słuchu, dopóki nie napotykamy problemów. Właśnie dlatego warto wspierać swój słuch naturalnymi metodami, takimi jak suplementy diety na poprawę słuchu.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Co robić, aby mieć dobry słuch?

W miarę starzenia się oraz narażenia na różnego rodzaju czynniki, takie jak głośna muzyka, hałas miejski czy infekcje, nasz słuch może się pogarszać. O ile nie jesteśmy w stanie odwrócić naturalnych procesów starzenia, to możemy wspierać nasz słuch naturalnymi metodami.

Jeśli chcesz cieszyć się dobrym słuchem przez długi czas, zacznij od jego higieny. Zadbaj o regularne czyszczenie uszu, ale unikaj wbijania patyczków głęboko. Co jeszcze możesz zrobić?

  1. Ograniczaj ekspozycję na głośne dźwięki, a jeśli pracujesz w hałasie, używaj nauszników, zatyczek i rób sobie przerwy.
  2. Odżywiaj się zdrowo. Wprowadź do swojej diety składniki bogate w witaminy i minerały. W diecie nie powinno zabraknąć witaminy C i E, które mają działanie antyoksydacyjne chronią komórki ucha wewnętrznego przed uszkodzeniami wolnymi rodnikami. Pomocna jest także witamina D i B12. Nie powinno zabraknąć w niej także kwasu foliowego, cynku i magnezu.
  3. Wsparcie w dbaniu o zdrowy słuch mogą Ci pomóc także specjalistyczne preparaty i suplementy diety.

Jak wspierać narząd słuchowy?

Nie tylko higiena i dieta ma znaczenie dla zdrowia słuchu. Jeśli często słuchasz muzyki na słuchawkach, a być może pracujesz z nimi po kilka godzin dziennie, narażasz się na hałas i przebywasz w niesprzyjającym otoczeniu, warto poszerzyć profilaktykę o regularne badania u laryngologa. Wszystkie te działania mogą wspomóc zachowanie dobrego słuchu przez wiele lat.

Coś na poprawę słuchu – co wybrać?

Wybór naturalnych preparatów, którymi możesz wspomagać zdrowie słuchu, jest duży. Jednak szczególną uwagę warto zwrócić na witaminy z grupy B, potas, magnez i cynk, a także preparaty z ziołowymi ekstraktami, takie jak:

  • miłorząb japoński (gingko biloba) - uważany za środek wspomagający krążenie krwi w uszach i mózgu, co może sprawić, że będzie lepiej słyszeć.
  • korzeń żeń-szenia - może pomagać w poprawie przewodnictwa nerwowego, co jest korzystne dla zdrowia słuchowego.
  • galangal -  ma właściwości przeciwzapalne i antyoksydacyjne. Działa ochronnie na komórki nerwowe i może wspomagać zdrowie narządu słuchu.

Naturalne preparaty na poprawę słuchu od YANGO

Istnieje wiele preparatów i suplementów diety wspierających układ słuchowy. W YANGO przygotowaliśmy preparaty dedykowane dobremu samopoczuciu, zawierające w swoim składzie naturalne składniki pochodzące z roślin i minerałów. Na uwagę zasługują chociażby:

  • gingko biloba, która wspomaga krążenie obwodowe przyczyniając się w ten sposób utrzymania dobrego słuchu.
  • suplement Szumy uszne, w którego składzie poza wyciągiem z miłorzębu znalazł się wyciąg z gryki zwyczajnej, głóg i czarna borówka.

Jak działają suplementy na słuch?

Głównym składnikiem wielu suplementów wspomagających słuch jest ginkgo biloba, który poprawia krążenie krwi w uszach i mózgu. Możesz zażywać go w formie wygodnych kapsułek lub płynów, ale Suplement "szumy uszne" specjalnie stworzony przez YANGO jest dedykowany dla osób, które doświadczają tego nieprzyjemnego objawu, wspierając zdrowy narząd słuchowy.

Preparaty i witaminy na poprawę słuchu – jak stosować?

Przy stosowaniu jakichkolwiek preparatów na układ słuchowy, a w zasadzie cały układ nerwowy, gdyż słuch jest tylko jego częścią, ważne jest przestrzeganie zaleconych dawek. Każdą suplementację należy skonsultować z lekarzem, zwłaszcza jeśli towarzyszą Ci choroby przewlekłe. Pamiętaj też, że suplementy stanowią jedynie uzupełnienie zdrowej diety, ale jej nie zastępują.

Wspieraj kompleksowo swój układ słuchu

Ból ucha i gorszy słuch mogą wynikać z różnych przyczyn, a nie leczony może prowadzić nawet do całkowitego uszkodzenia słuchu. Z tego powodu warto wspierać cały układ nerwowy. W YANGO, poza preparatami na poprawę znajdziesz także preparaty:

Suplementy diety na słuch – wsparcie Twojego organizmu

Nie czekaj, zadbaj o swój słuch już dziś! Wybierając suplementy YANGO, decydujesz się na naturalne wsparcie oparte na składnikach najwyższej jakości. Dbaj o swój słuch tak samo, jak dbasz o cały swój organizm. YANGO jest tu, by Ci w tym pomóc.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password