Słuch

Suplementy na słuch

Chcemy dbać o swój wzrok, o swoją odporność, skórę czy układ trawienny - układ słuchowy często jest pomijany. Przypominamy sobie dopiero o jego znaczeniu, kiedy doświadczamy jakiejś dolegliwości w tym obszarze. Natura dała nam rośliny, które stanowią bardzo dobre wsparcie narządu słuchu. 

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Jak dbać o słuch?

Dbanie o dobre nawyki pomoże Ci utrzymać dobry słuch i zmniejszyć ryzyko jego utraty. Co warto robić? Jeśli chcesz zadbać o swój słuch, unikaj długotrwałego przebywania w hałasie (pracując w głośnym otoczeniu, używaj stoperów, które chronią błonę bębenkową przed uszkodzeniem). Warto też ograniczyć korzystanie ze słuchawek dousznych lub zmienić głośność dźwięku, zaś dieta powinna być bogata w antyoksydanty.

Jak działają suplementy na słuch?

Nasze suplementy na słuch działają wspomagająco przy szumach usznych. Jest to objaw wskazujący na pewne nieprawidłowości w naszym układzie słuchowym - czyli w obszarze ślimaka ucha wewnętrznego, nerwu słuchowego i obszaru mózgu odpowiedzialnego za przetwarzanie dźwięku. Przyczyną szumów usznych może być ekspozycja na hałas, narażenie na silny stres, czy przyjmowanie niektórych leków. Badania wykazują, że suplement na szumy uszne może być m.in. Ginkog biloba (miłorząb japoński), który poprawia krążenie krwi w mózgu oraz posiada działanie antyoksydacyjne, przez co może prowadzić do zmniejszenia szumów usznych. Synergiczne połączenie roślin, standaryzowane lub skoncentrowane ekstrakty, bez GMO, konserwantów, barwników, glutenu - tego możesz mieć pewność, wybierając nasze suplementy diety.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password