Natura jest naszym domem

Natura jest naszym domem

Wydobywamy z niej to, co najlepsze dla Twojego organizmu

Naturalne suplementy - krok ku Twojej transformacji zdrowia

Mamy różne osobowości, ale patrzymy w tym samym kierunku - na to, co naturalne. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zdrowie, dlatego naturalne, synergicznie dobrane składniki, oparte na fundamentach naukowych wzmocnią Twój organizm, wspomagając dobre samopoczucie, witalność i energię. Razem jesteśmy bliżej natury, bliżej najlepszej wersji siebie.

W ofercie znajduje się wiele mono preparatów, czyli suplementów opartych o 1 składnik. 100% ekstraktów roślinnych, witamin, minerałów oraz innych naturalnych substancji, które wspierają organizm na wielu poziomach.

Yango

Produkty stworzone dla osób, które dopiero poznają świat ziół i innych składników odżywczych. Nazwy są bardzo intuicyjne, co pomaga w wyborze odpowiedniego preparatu. Wieloskładnikowe, naturalne formuły dedykowane pod określony obszar zdrowia. Nie musisz znać się na ich działaniu, aby stwierdzić, czy będą dobre dla Ciebie. Wystarczy, że wiesz, jakiego obszaru wsparcia potrzebujesz.

Panaseus

Marka dla graczy komputerowych, która zamknęła potężną moc zdrowia, energii i koncentracji w wegańskich, standaryzowanych kapsułkach. Zamieniliśmy energetyki na naturalne składniki. Bo gaming może być zdrowy!

Good Game Labs

Naturalne produkty dla kobiet i mężczyzn poprawiające jakość życia seksualnego. Formuły oparte są głównie o ekstrakty roślinne i inne naturalne substancje, które mają pozytywny wpływ na życie intymne kobiet i mężczyzn.

Desire Labs

Informacje o YANGO

Czy wiesz, że YANGO w języku cebuańskim (używanym na Filipinach) oznacza ukłon? Od 2014 roku nasze działania stanowią ukłon
w stronę Natury, Zdrowia i Klientów, którzy zaufali naszej jakości. 

Wszystko zaczęło się od pasji do medycyny naturalnej i holistycznego podejścia do zdrowia. Dwóch przyjaciół (Aleksander i Mariusz) postawili sobie za cel
wprowadzić na rynek naturalne suplementy diety, które przyczynią się do pozytywnej transformacji zdrowia. Bardzo mocno o to walczyli! Dzisiaj produkty YANGO
spotkasz w aptekach i najlepszych ‘’zdrowych’’ miejscach w całej Polsce.

Jakość bez kompromisów

Jakość bez kompromisów

bez GMO / nietestowane na zwierzętach / bez barwników / bez konserwantów / bez żelatyny

Jesteśmy świadomi, że osoby, które sięgają po naturalny suplement, to osoby, którym nie jest obojętne, co wprowadzają do swojego organizmu. Dlatego w kwestii jakości nie uznajemy kompromisów. Przykładamy szczególną wagę do maksymalnej przyswajalności składników aktywnych i odpowiednich dawek, w oparciu o najnowsze badania naukowe. Każdy surowiec poddajemy badaniom pod kątem metali ciężkich, dzięki temu możesz mieć pewność w kontekście bezpieczeństwa produktów. Suplementy przechodzą szereg badań jakościowych - wytwarzane są zgodnie z normami GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna) oraz HACCP (System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli). W perfekcji zgodności z normami wspierają nas eksperci z Centrum Prawa Żywnościowego.

Nagrody i wyróżnienia

Laur Konsumenta      

Nikt, kto osiąga sukces nie robi tego bez pomocy innych. Zostaliśmy docenieni otrzymując Laur Konsumenta 2022 w kategorii ‘’Naturalne suplementy diety - innowacyjność i jakość oferty produktowej’’. Laur Klienta 2020 w kategorii ‘’Ekologiczne strategie w biznesie i przemyśle’’, a także Laur Konsumenta Odkrycie 2020 w kategorii ‘’Nutraceutyki i Nutrikosmetyki’’.

Uczestniczymy w programie ekologicznej odpowiedzialności przedsiębiorstw. Certyfikat ''Firma przyjazna naturze'' potwierdza zarządzanie przedsiębiorstwem w sposób zrównoważony, niezagrażający środowisku naturalnemu.

Pamiętamy o tym, co naprawdę ważne

Fundacja ‘’Daj Herbatę’’

Fundacja ‘’Daj Herbatę’’

Działamy na rzecz osób w kryzysie bezdomności. W grudniu 2021 roku wsparliśmy fundację ''Daj Herbatę'', przekazując pieniądze na organizację Wigilii dla bezdomnych, starszych, samotnych ludzi. Dzięki temu przetrwali zimę i doświadczyli świątecznego klimatu i ciepła.

Fundacja ‘’Daj Herbatę’’

Fundacja ‘’Daj Herbatę’’

Działamy na rzecz osób w kryzysie bezdomności. W grudniu 2021 roku wsparliśmy fundację ''Daj Herbatę'', przekazując pieniądze na organizację Wigilii dla bezdomnych, starszych, samotnych ludzi. Dzięki temu przetrwali zimę i doświadczyli świątecznego klimatu i ciepła.

Pomoc Ukrainie

Pomoc Ukrainie

Przekazaliśmy dla Ukrainy wsparcie materialne, a także odzież i przedmioty użytku codziennego. Chcieliśmy również wesprzeć zdrowie psychiczne uchodźców z Ukrainy, dlatego podarowaliśmy produkty wspomagające układ nerwowy.

Pomoc Ubogim

Pomoc Ubogim

Wsparliśmy cel Fundacji ''Senior w Koronie'', jakim było zebranie 200 000 zł na 2022 rok dla starszych osób, żyjących w osamotnieniu i ubóstwie. Przekazaliśmy na licytację zestaw witamin, z której pieniądze zostały przekazane na rzecz ubogich.

Mali bracia Ubogich

Mali bracia Ubogich

Wspieramy Stowarzyszenie mali bracia Ubogich, które od 2004 roku organizuje akcję ”Podaruj Wigilię”, gdzie osamotnieni seniorzy zasiadają wspólnie przy wigilijnym stole. Na ich twarzach pojawia się uśmiech, a ich serca wypełnia nadzieja i radość

Natura w naszych rękach

Z niej czerpiemy, jej oddajemy

Natura w naszych rękach

Do zamówień dołączamy nasiona, które są wyrazem wdzięczności dla roślin, których używamy w naszych produktach. Dajemy roślinom kolejne życie.

FAQ

Ekstrakt to inaczej wyciąg z rośliny, który powstaje w wyniku procesu ekstrakcji składnika za pomocą dyfuzji. Dzięki temu z wody lub wybranego roztworu wyodrębniony zostaje pożądany składnik, który zostaje poddany procesowi zagęszczania w celu otrzymania odpowiedniego stężenia substancji czynnych. W naszych suplementach używamy ekstraktów standaryzowanych lub skoncentrowanych.

Standaryzacja surowca roślinnego pozwala na określenie zawartości substancji czynnych, które wykazują efekt prozdrowotny. 

W ekstrakcie skoncentrowanym konkretny składnik z danej rośliny ma wyższe stężenie w porównaniu do odpowiednika roślinnego.

Zapis 10:1 przy ekstrakcie oznacza stosunek ilości surowca do ilości otrzymanego ekstraktu. Czyli zapis 10:1 oznacza, że z 10 części rośliny otrzymano 1 część ekstraktu.

96% kapsułek zostało wykonanych z celulozy roślinnej (HPMC), dzięki temu są delikatne dla żołądka i mogą być przyjmowane przez wegan i wegetarian. Kapsułki celulozowe bardzo dobrze rozpuszczają się w żołądku, ich rozpad następuje już w ciągu kilku minut od spożycia. 

Wymiary kapsułek celulozowych to 21,7 x 7,6 mm. Produkty wykonane z żelatynowych kapsułek mają różne wymiary ze względu na zróżnicowaną zawartość składników aktywnych w kapsułce. 

Przykładamy dużą wagę do dbania o naszą planetę, dlatego wszystkie nasze suplementy w kapsułkach pakujemy do szklanych opakowań o jakości farmaceutycznej, a materiały reklamowe drukujemy są na ekologicznym papierze.

W naszych produktach znajdziesz składniki odżywcze o zbliżonym do siebie działaniu. Dzięki temu są one lepiej przyswajalne z przewodu pokarmowego i wykorzystywane przez komórki organizmu. Dopiero połączenie składników o podobnych właściwościach przynosi najlepsze efekty, czego doświadczysz na własnej skórze.

Dbamy o to, aby nasze surowce były pozyskiwane z miejsca ich naturalnego występowania. Współpracujemy z liderami na rynku, takimi jak m.in. z indyjską firmą Sabinsa®, która zaopatruje nas w opatentowane i standaryzowane surowce roślinne, np. ekstrakt z kurkumy C3 Complex®, ekstrakt z owoców czarnego pieprzu Bioperine® oraz probiotyk LactoSpore®.

Oczywiście. 96% naszych produktów mogą spożywać osoby będące na diecie wegańskiej i wegetariańskiej.

Wskazówki dotyczące przyjmowania danego suplementu znajdziesz na stronie każdego produktu oraz na etykiecie.

Zawartość kapsułki może ulegać podziałowi na wyraźne frakcje, ze względu na różnice gęstości nasypowej proszków. Nie stanowi to wady produktu.

Osad jest zjawiskiem naturalnym. Produkt po rozpuszczeniu może się rozwarstwiać. Nasz suplementy zawierają naturalne składniki bez dodatku zbędnych substancji.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password