Spalanie tkanki tłuszczowej

Suplementy na spalanie tkanki tłuszczowej

Problem z nadwagą może dotknąć każdego. Nie chodzi tutaj tylko o wygląd - warto mieć świadomość, że każdy dodatkowy kilogram wpływa na stan naszego zdrowia. Wprowadzenie zmian w swoim życiu, uwzględniając zmianę nawyków z włączeniem odpowiednich suplementów na spalanie tkanki tłuszczowej pomoże Ci wrócić do wymarzonej wagi.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Proces odchudzania - czy suplementy diety wystarczą?

Naturalne suplementy diety na spalanie tłuszczu są bardzo pomocne w procesie redukcji tkanki tłuszczowej. Pozytywnie wpływają na metabolizm, zawierają w sobie cenne składniki, których nie możemy dostarczyć wraz z dietą w takiej ilości, która rzeczywiście przyniesie zamierzony efekt. Jednak zdrowe nawyki tj. regularne wykonywanie ćwiczeń fizycznych, prawidłowe żywienie i redukcja stresu są niezbędnymi elementami na drodze ku wymarzonej sylwetce. Suplementy diety są bardzo dobrym dodatkiem, który wspiera organizm na tej drodze. 

Suplementy na spalanie tkanki tłuszczowej

Powyżej znajduje się wiele monopreparatów, czyli produktów opartych o jeden składnik, ale też specjalnie formuły, które zawierają połączenie kilku składników aktywnych zmniejszające apetyt. Sprawdź, który produkt najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku. Wybierając nasze produkty, możesz mieć pewność, że spożywasz standaryzowane lub skoncentrowane ekstrakty - bez GMO, bez konserwantów, bez barwników, bez glutenu. Z szacunku do Twojego Zdrowia i miłości do Natury. Nasze produkty znajdziesz także w wybranych aptekach i sklepach zielarskich miejscach w całej Polsce. 

Produkty spożywcze - 3 najlepsze spalacze tłuszczu

Istnieją pewne składniki wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej, które  możemy dostarczyć wraz z dietą. Oto one.

✔ Błonnik pokarmowy - Wykazano, że u osób, które dostarczają odpowiednią ilość błonnika pokarmowego (czyli około 25-30 gramów dziennie) jest mniejsze ryzyko rozwoju otyłości brzusznej.

✔ Kwasy tłuszczowe omega-3, w szczególności kwas DHA. Naukowcy zauważyli, że suplementacja DHA w ilości 250 mg dziennie spowodowało zmniejszenie tłuszczu trzewnego u dzieci.

✔ Ocet jabłkowy - w połączeniu z innymi produktami lub suplementami diety może przynieść zadowalające efekty.

Pomocna może być także kofeina i zielona herbata, guarana, żeń-szeń, pokrzywa indyjska, karczoch, lucerna, gorzki melon czy pieprz czarny, które znajdziesz w naszych suplementach diety.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password