Fukoksantyna - 90 kaps.
Dostępny

Fukoksantyna - 90 kaps.

64,60 zł

Ekstrakt z undarii pierzastodzielnej standaryzowany na zawartość min. 10% fukoksantyny.

Tick24pxH.png Silny antyoksydant

Tick24pxH.png Neutralizuje wolne rodniki

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
3 15% 29,07 zł
  • Vegan Vegan
  • Standaryzowany Standaryzowany
  • Bez glutenu Bez glutenu
  • Polska firma Polska firma

Fukoksantyna - wodorosty wspierające odchudzanie

Sięganie po naturalne środki wspomagające utrzymanie szczupłej sylwetki to już nie tylko moda, ale globalny trend. Wynikający zarówno z coraz większej świadomości w zakresie zdrowego odżywiania, jak i ze znaczenia ekologii w codziennym życiu.

Dlatego również tym razem, w ramach wzbogacenia naszej oferty, postawiliśmy na produkt, który doskonale się w tę ideę wpisuje.

Fukoksantyna to organiczny związek chemiczny z grupy ksantofili. Zaliczana jest do karotenoidów, czyli naturalnych barwników roślinnych wykazujących silne działanie przeciwutleniające, podobnie jak luteina czy β-Karoten.

Pozyskiwana jest z wybranych gatunków alg morskich, takich jak np. undaria pierzastodzielna (Undaria pinnatifida). To bardzo ciekawy gatunek brunatnic z rzędu listownicowców. Te brązowe wodorosty, nazywane również wodorostami wakame, które stosuje się powszechnie w kuchni japońskiej, koreańskiej i chińskiej, zawierają wyjątkowy składnik, jakim jest fukoksantyna.Potrawy z wykorzystaniem undarii pierzastodzielnej są często stosowane w dietach odchudzających.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

  • Marka: Yango®
  • GTIN: 5904194060442
Składnik aktywny 1 kapsułka

Undaria pierzastodzielna - ekstrakt

 w tym fukoksantyna (10%

440 mg

44 mg

Zalecane dawkowanie: 1 kapsułka raz dziennie.                                   

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku.

Skład: Ekstrakt z Brunatnic Undaria pierzastodzielna (Undaria pinnatifida) standaryzowany na zawartość 10% fukoksantyny.  Skład kapsułki: Celuloza roślinna (wegetariańskie). 

Informacja: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. Masa netto: 47,7 g 

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. 

Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat Sanitarny: 2021/06/10/SD/A1046C

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password