Adaptogeny - 50 kapsułek
Dostępny

Adaptogeny - 50 kapsułek

29,90 zł

Tick24pxH.png  Wsparcie w walce ze stresem

Tick24pxH.png  Wsparcie funkcji poznawczych

Tick24pxH.png  Wsparcie ogólnego samopoczucia

Tick24pxH.png  Naturalne składniki

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
3 15% 13,46 zł
  • Vegan Vegan
  • Bez glutenu Bez glutenu
  • Polska firma Polska firma

Panaseus® Adaptogeny — Wsparcie w radzeniu sobie ze stresem

Dzięki zawartości adaptogenów takich jak ashwagandha, różeniec górski i żeń-szeń syberyjski, ten suplement diety pomaga organizmowi w lepszym radzeniu sobie ze stresem i przeciwdziała jego negatywnym skutkom na zdrowie fizyczne i psychiczne. Jednak to nie wszystko, bo ten produktu zawiera także takie składniki aktywne, jak żeń-szeń właściwy i cytryniec chiński.

Kluczowe składniki i ich korzyści

  • Ashwagandha (Withania somnifera) - Znana również jako indyjski żeń-szeń, ceniona jest za wsparcie i pomoc w redukcji stresu i w zwiększaniu wytrzymałości psychicznej organizmu.
  • Różeniec górski (Rhodiola rosea) - Sławny ze względu na swoje właściwości adaptogenne, może pomóc w walce ze stresem i poprawić funkcje poznawcze.
  • Żeń-szeń właściwy (Panax ginseng) - Znany ze swoich właściwości wzmacniających i odmładzających, może pomóc w okresie zwiększonej aktywności fizycznej, uznawany jest też za afrodyzjak.
  • Żeń-szeń syberyjski (Eleutherococcus senticosus) - Pomaga organizmowi dostosować się do stresu i zwiększa ogólną wytrzymałość organizmu.
  • Cytryniec chiński (Schisandra chinensis) - Pomaga w utrzymaniu koncentracji i energii, a także wspiera zdrowie wątroby.
Wspieraj swój organizm w walce ze stresem

Panaseus® Adaptogeny to suplement diety, który w naturalny sposób wspiera organizm w sytuacjach stresowych, pomagając zachować spokój umysłu i równowagę ciała. Sięgając po ten suplement diety, możesz wesprzeć swoje zdrowie psychiczne i fizyczne.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów.

  • Marka: Panaseus®
  • GTIN: 5904194063634
Składnik aktywny 1 kapsułka
Ashwagandha – ekstrakt 10:1 120 mg

Różeniec górski – ekstrakt

w tym salidrozydy (3%)

w tym rozawiny (1%)

100 mg

3 mg

1 mg

Żeń-szeń właściwy – ekstrakt

w tym ginsenozydy (10%)

80 mg

8 mg

Żeń-szeń syberyjski – ekstrakt 10:1 50 mg
Cytryniec chiński – ekstrakt 10:1 50 mg

Produkt zawiera ekstrakty roślinne, które dzięki właściwościom adaptogennym wspomagają organizm w radzeniu sobie ze stresem.  

Składniki: ekstrakt z korzenia ashwagandhy (Withania somnifera) 10:1, ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea) standaryzowany na zawartość min. 3% salidrozydów i 1% rozawin, ekstrakt z korzenia żeń-szenia właściwego (Panax ginseng) standaryzowany na zawartość min. 10% ginsenozydów, ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus) 10:1, ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego (Schisandra chinensis) 10:1.

Skład kapsułki: celuloza roślinna (wegetariańskie).

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspokajającym, nasennym lub przeciwpadaczkowym.

Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa.

Wyprodukowano w UE.

Uwagi: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu

w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Główny Inspektorat Sanitarny: 2023/10/11/SD/8D3A5F

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password