• Wyprzedaż!
Urosiv™ - 90 kapsułek
Dostępny

Urosiv ™ - 90 kaps.

66,00 zł

Naturalny zestaw składników dla osób dbających o układ moczowy.

Tick24pxH.png Wsparcie pracy układu moczowego

Produkt: Standardowy

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
3 15% 29,70 zł
  • Vegan Vegan
  • Standaryzowany Standaryzowany
  • Bez glutenu Bez glutenu
  • Polska firma Polska firma

Jak zadbać o zdrowy układ moczowy?

Chcąc zadbać o swój układ moczowy najważniejsza jest odpowiednia higiena i zdrowy tryb życia. Przede wszystkim utrzymuj odpowiednie nawodnienie. Woda pomoże Twojemu organizmowi wypłukać toksyny, bakterie i produkty uboczne przemiany materii. Warto wspomagać się także zdrową dietą, w szczególności produktami spożywczymi znanymi ze swojego wpływu na zdrowie układu moczowego.

Jak działa układ moczowy?

Układ moczowy działa jak filtr, usuwając z organizmu toksyny i produkty przemiany materii wraz z moczem. Do przepuszczania tych odpadów wykorzystuje szereg rur i kanałów. Rurki te są połączone z naczyniami krwionośnymi i układem pokarmowym. Twój układ moczowy ma wpływ na prawidłowe funkcjonowanie całej reszty organizmu. 

Wierzbownica na układ moczowy

Sięgając po suplementy na układ moczowy, warto przyjrzeć się ekstraktom z wierzbownicy drobnokwiatowej (Epilobium parviflorum). Jest to wieloletnia roślina zielona, należąca do rodziny wiesiołkowatych. Ekstrakty z wierzbownicy stały się przedmiotem licznych badań naukowych ze względu na jej skład chemiczny. Zauważono w niej takie substancje, jak beta-sitosterol, fenole i flawonoidy1. Wiele roślin z rodzaju Epilobium jest analizowanych pod kątem ich korzystnego wpływu na organizm człowieka i pomimo, że testy na roślinie wciąż trwają, potwierdzono już między innymi jej korzystny wpływ na łagodzenie objawów menopauzy i wsparcie dróg moczowych2

Naturalne składniki preparatu UROSIV

D-mannoza: to cukier prosty, występujący naturalnie w korze brzozy brodawkowatej. Składnik ten metabolizowany jest w niewielkim stopniu, a jego większa część trafia do pęcherza moczowego.
Żurawina: zawiera proantocyjanidyny (PAC), zaliczane do grupy polifenoli.
Wierzbownica drobnokwiatowa: wspiera funkcjonowanie układu moczowego. 

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów.  

  • Marka: Yango®
  • GTIN: 5904194062187

Specyficzne kody

EAN13
5904194062187
Składnik aktywny 1 kapsułka 2 kapsułki
D-mannoza Procistin® 200 mg 400 mg

Żurawina – ekstrakt

   w tym proantocyjanidyny (50%)

100 mg

50 mg

200 mg

100 mg

Wierzbownica drobnokwiatowa – ekstrakt 10:1 100 mg 200 mg

 

Zalecane spożycie: 2 kapsułki raz dziennie. 

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku.

Składniki: D-mannoza z kory brzozy brodawkowatej (Betula pendula) Procistin®, ekstrakt z owoców żurawiny (Vaccinium macrocarpon) standaryzowany na zawartość min. 50% proantocyjanidyn (PAC). ekstrakt z ziela wierzbownicy drobnokwiatowej (Epilobium parviflorum) 10:1. 

Skład kapsułki: celuloza roślinna (wegetariańskie). 

Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa. 

Wyprodukowano w UE. 

Masa netto: 44,1 g. 

Procistin® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Nutratrade s.r.l.

Uwagi: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki, przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. 

Główny Inspektorat Sanitarny: 2022/08/29/SD/240B88

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password