Pasożyty

Suplementy na pasożyty

Według danych WHO w ciągu ostatnich 13 lat różnymi pasożytami zaraziło się ponad 4,5 miliarda ludzi. Pasożytami najczęściej można zarazić się poprzez brudne owoce i warzywa, surowe lub niedogotowane mięso i ryby, zakażoną wodę, brak higieny osobistej, kontakt ze zwierzętami oraz ukąszenia owadów. Są osoby, które nie są świadome zagrożenia, które niesie inwazja pasożytnicza. Wprowadzenie określonych nawyków i wsparcie organizmu naturalnymi suplementami pomoże Ci na drodze do oczyszczenia organizmu.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Czym są pasożyty i jak wpływają na nasz organizm?

Lekarze, którzy specjalizują się w chorobach odkleszczowych i pasożytniczych twierdzą, że nie ma ludzi wolnych od pasożytów, są tylko nie do końca przebadani. Pasożyty to organizmy wykorzystujące do swoich potrzeb inne organizmy. Znanych jest około 300 gatunków pasożytów, które zamieszkują w / na ciele człowieka. Mogą występować w układzie pokarmowym, krwi, tkankach miękkich, narządach wewnętrznych i skórze. Pasożyty dzielimy na pasożyty wewnętrzne (żyjące w ciele człowieka) i pasożyty zewnętrzne (żyjące we włosach i na skórze).

Wpływ pasożytów na organizm człowieka

Bytujące w naszym organizmie pasożyty czynią jednym słowem spustoszenie, niszcząc układ odpornościowy, zaburzając funkcje podstawowych narządów wewnętrznych oraz wywołując różne dolegliwości i choroby tj. choroby układu pokarmowego, choroby serca, trudności ze snem, pamięcią, koncentracją itp. 

Najczęstsze objawy pasożytów

Często zdarza się, że objawy pasożytów nie są wyraźnie odczuwalne. Choroby pasożytnicze najczęściej wywołują uporczywe bóle głowy, bezsenność, nerwowość, drażliwość, bóle stawów, problemy z oddychaniem, ciągłe uczucie zmęczenia, utrata koncentracji, problemy skórne, świąd skóry, apatia, alergia i nietolerancje pokarmowe, sińce pod oczami, uporczywy nocny kaszel, wzdęty brzuch i biegunka. Obecność pasożytów może także powodować utratę masy ciała. W celu zidentyfikowania pasożytów w organizmie warto wykonać badanie mikroskopowe kału. Często objawy pasożytów mogą nasilać się w nocy.

Co możemy zrobić, aby zmniejszyć ryzyko zakażenia pasożytami?

W Polsce najczęściej rozpoznawane jest zakażenie owsikami, włosogłówką, glistą ludzką i lambliami. Aby zmniejszyć ryzyko zakażenia warto zadbać o wilgotne sprzątanie pomieszczeń, dobry stan własnej flory bakteryjnej, przestrzeganie zasad higieny osobistej, odrobaczanie zwierząt domowych oraz unikać spożywania dużej ilości cukru (pasożyty uwielbiają cukier). Należy pamiętać także o dokładnym umyciu warzyw i owoców przed ich zjedzeniem. Pomocne w tym przypadku jest również włączenie stosowania produktów działaniu przeciwpasożytniczym, które będą wspomagać organizm w walce z pasożytami lub będą działać profilaktycznie. Popularne zioła i rośliny, które dobrze działają na pasożyty to m.in. piołun, tymianek, brodziuszka i goździkowiec korzenny.

Preparaty na pasożyty

Niestety u większości z nas pasożyty występują. Dlatego zmiana pewnych nawyków wraz ze stosowaniem dedykowanych suplementów diety na pasożyty jest dobrym połączeniem, które może przynieść zadowalające efekty. Powyżej znajdziesz produkty, które pomagają pozbyć się pasożytów z organizmu, działają profilaktycznie i wspomagająco. Wybierając nasze produkty możesz mieć pewność, że spożywasz produkty oparte na naturalnych składników, ze standaryzowanymi lub skoncentrowanymi ekstraktami - bez GMO, bez konserwantów, bez barwników, bez glutenu. Z szacunku do Twojego Zdrowia i Natur

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password