Jet lag - 50 kapsułek - Panaseus
Dostępny

Jet lag - 50 kapsułek

35,00 zł

Zestaw składników odżywczych dla wsparcia osób podróżujących

Łagodzi odczucie nagłej zmiany strefy czasowej

Wsparcie samopoczucia podczas podróży

Pomaga w zmniejszeniu uczucia zmęczenia i znużenia

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
3 15% 15,75 zł
  • Vegan Vegan
  • Standaryzowany Standaryzowany
  • Bez glutenu Bez glutenu
  • Polska firma Polska firma

CO TO JEST „JET LAG"?

„Jet lag” jest potoczną nazwą zespołu nagłej zmiany czasowej. To tymczasowy problem ze snem, który może dotknąć każdego, kto w krótkim okresie podróżuje przez wiele stref czasowych.

Nasz organizm ma swój wewnętrzny „zegar” (rytm dobowy), który reguluje cykl snu. Jet lag występuje, ponieważ wciąż jesteśmy dostrojeni do pierwotnej strefy czasowej zamiast do czasu w miejscu, w którym się znajdujemy. Im więcej stref czasowych przekroczymy, tym większe jest prawdopodobieństwo wystąpienia jet lagu. 

Zespół nagłej zmiany strefy czasowej może powodować zmęczenie w ciągu dniaczy trudności w skupieniu. Są to tymczasowe niedogodności, które będą ustępować w miarę naszego przyzwyczajania się do nowej strefy czasowej, jednak mogą one obniżyć komfort urlopu lub podróży służbowej.

Panaseus Jet Lag: ZESTAW NATURALNYCH SKŁADNIKÓW DLA OSÓB PODRÓŻUJĄCYCH

• Melatonina: pomaga w łagodzeniu subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 0,5 mg krótko przed pójściem spać pierwszego dnia podróży i przez kolejnych kilka dni po przybyciu na miejsce.
• Imbir: wspiera dobre samopoczucie podczas podróży.
• Witamina B6 i magnez: pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz zmniejszają uczucie zmęczenia i znużenia.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

  • Marka: Panaseus®
  • GTIN: 5904194061838
Składnik aktywny 1 kapsułka %RWS*
Melatonina 1 mg -
Imbir - ekstrakt 10:1 30 mg -
Witamina B6 (pirydoksyna HCL) 14 mg 1000%

Cytrynian magnezu

   w tym magnez (15%)

375 mg

56,25 mg 

-

15%

*RWS – referencyjna wartość spożycia

Zalecane spożycie: 1 kapsułka, raz dziennie. 

Sposób użycia: Połknąć i popić dużą ilością wody krótko przed pójściem spać pierwszego dnia podróży i przez kolejne dni po przybyciu do celu podróży.

Składniki: cytrynian magnezu (magnez), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, pirydoksyna HCL (witamina B6), ekstrakt z kłącza imbiru (Zingiber officinale) 10:1, melatonina.

Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa. Wyprodukowano w UE. Masa netto: 28 g.

Uwagi: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki, przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym.   

Główny Inspektorat Sanitarny: 2022/08/04/SD/4F2D12

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password