ROZBUDŹ
KULINARNE ZMYSŁY

Niebieska sól morska
Sumak
Kurkuma lakadong

Narodziliśmy się dla Ciebie, aby Twoja codzienność miała lepszy smak!

Uważamy, że jedzenie bez dobrych przypraw, jest jak zimne lato - niby jest, ale czegoś brakuje… Tego jednego elementu, który nadałby zupełnie inną jakość doświadczeń.

Życie w zgodzie z Naturą, budowanie wzmacniających relacji i kreowanie najlepszych doświadczeń - to dla nas absolutnie ważne. Głęboko wierzymy, że w życiu też chodzi o to, aby czerpać przyjemność z jedzenia i odkrywać nowe smaki. Dlatego naszą misją jest otworzenie przed Tobą możliwości przeżywania nowych doświadczeń kulinarnych (także z bliskimi) na najwyższym poziomie i smakowania codzienności w inny sposób, niż dotychczas. Chcemy, abyś doświadczył/a, jak smakuje prawdziwa jakość. Przyprawy Spices zbierane są w sposób zrównoważony. Zwracamy szczególną uwagę na pozyskiwanie przypraw z miejsca ich naturalnego występowania (Gwatemala, Indie, Madagaskar, Iran, Wietnam, Indonezja…). Dzięki temu możesz liczyć na nieporównywalną głębię smaku i aromatu.

Kardamon zielony
Spices by Yango
Kardamon zielony

DOŚWIADCZAJ SMAKÓW
Z RÓŻNYCH CZĘŚCI ŚWIATA

CELEBRUJ CHWILE, WZMACNIAJ RELACJE

Nature Party
Gałka muszkatołowa
Niebieska sól perska
Pieprz cytrusowy maqaw
Sałatka

Czy jest coś piękniejszego niż przygotowane posiłki, które wywołują uśmiech na twarzach bliskich i wdzięczność za doskonały smak? 

Dobre relacje dodają nam skrzydeł i poczucia szczęścia w życiu. Wierzymy, że wspólne gotowanie i odkrywanie nowych smaków ze Spices by Yango nie tylko wzniesie Twoje kulinaria na wyższy poziom, ale też wzmocni relacje i pozwoli zacieśniać więzi. 

Pieprz
Etykiety

W bliskości z różnorodnością

Czas na gotowanie? Z przyjemnością sięgnij po słoiczek! Różnorodność struktur na etykiecie zapewnia przyjemne wrażenia i sensoryczną satysfakcję. 

Etykieta

Natura zajmuje ważne miejsce w naszych sercach

Dlatego dbamy o środowisko najlepiej, jak potrafimy. Czysta planeta jest również niezbędna dla naszego zdrowia i dobrego życia przyszłych pokoleń. O tym trzeba pamiętać.

 

Tworząc produkty Spices by Yango uwzględniliśmy jak najlepsze rozwiązania - Dla Ciebie i środowiska

Ekologiczne etykiety niestety mają również swoją "ciemną" stronę. Mimo że posiadają wiele plusów, to ich segregacja wymaga użycia dużej ilości detergentów i wody. Co w rzeczywistości podważa aspekt ekologiczny.

My szklane słoiczki ubraliśmy w łatwo usuwalne etykiety. Dzięki temu komfortowo możesz pozbyć się etykiety (bez użycia wody) i poddać segregacji. Kiedy skończy się przyprawa, możesz wykorzystać czysty słoiczek do czegoś innego.

Zestaw produktów

CZY MASZ GOTOWOŚĆ STAĆ SIĘ
MISTRZEM DOBREGO SMAKU?

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password