Serdecznik pospolity - ekstrakt - 90 kaps.
Dostępny

Serdecznik pospolity - ekstrakt - 90 kaps.

45,00 zł

Ekstrakt z ziela serdecznika pospolitego 10:1

Wpływa na zdrowie układu nerwowego

Wpływa na zdrowie układu oddechowego

Przynosi ukojenie przy bolesnych miesiączkach

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
3 15% 20,25 zł
  • Vegan Vegan
  • Bez glutenu Bez glutenu
  • Produkt naturalny Produkt naturalny
  • Polska firma Polska firma

Serdecznik Pospolity

Serdecznik pospolity (Leonurus cardiaca L.)gatunek rośliny wieloletniej należący do rodziny jasnotowatych. Osiąga wysokość do 1,5 metra i charakteryzuje się wydzielaniem słabego, nieprzyjemnego zapachu. Występuje w Europie, Turcji i Ameryce Północnej.

Jak działa?

Ziele serdecznika bogate jest w substancje o właściwościach uspokajających, natomiast susz pozyskany z tej rośliny zawiera duże ilości flawonoidów. Dodatkowo obfituje w takie składniki jak terpeny, garbniki, różnego typu glikozydy, sole mineralne, cholinę, oraz olejek eteryczny*. Wykazuje głównie właściwości uspokajające, wyciszające, sprzyja dzięki temu zdrowiu układu nerwowego. Pomaga ułatwić utrzymanie serca i układu krążenia w dobrej kondycji. Ze względu na działanie rozkurczowe przynosi ulgę przy silnych bólach menstruacyjnych.

Suplementacja serdecznikiem pospolitym pozytywnie wpływa na:

  • Zdrowie układu nerwowego
  • Zdrowie układu oddechowego
  • Przynosi ukojenie przy bolesnych miesiączkach
Należy zachować ostrożność przy stosowaniu serdecznika podczas przyjmowania leków przeciwzakrzepowych, ponieważ może on zwiększyć siłę ich działania.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

*atlas.roslin.pl

  • Marka: Yango®
  • GTIN: 5904194060077
Składnik aktywny 1 kapsułka
Serdecznik pospolity - ekstrakt 10:1 320 mg

Zalecane dawkowanie: 1 kapsułka raz dziennie.

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku.

Skład: Ekstrakt z ziela serdecznika pospolitego (Leonurus cardiaca) 10:1  Skład kapsułki: Celuloza roślinna (wegetariańskie). 

Informacja: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. Masa netto: 36,9 g 

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. 

Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat Sanitarny: 2021/05/13/SD/B0BA8F

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password