Siarczan chondroityny - 90 kaps.
Dostępny

Siarczan chondroityny - 90 kaps.

64,60 zł

Tick24pxH.png Wsparcie zdrowia stawów

Tick24pxH.png Pomoc w zapobieganiu stanom zapalnym

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
3 15% 29,07 zł
  • Bez wypełniaczy Bez wypełniaczy
  • Bez glutenu Bez glutenu
  • Polska firma Polska firma

Siarczan Chondroityny

Siarczan chondroityny jest niezwykle ważnym składnikiem diety przeznaczonej dla osób z dolegliwościami stawowymi.

Problemy ze stawami są powszechne i dotyczą znacznego odsetka populacji, zwłaszcza osób starszych. Również wielu sportowców i amatorów aktywności fizycznej cierpi na bóle stawów, które stanowią barierę dla pełnego funkcjonowania.

W takich przypadkach warto zastosować najwyższej jakości preparat YANGO, który pomoże Ci w złagodzeniu przykrych objawów oraz będzie wspomagać regenerację i odbudowę chrząstki stawowej.

Siarczan chondroityny to naturalny związek chemiczny należący do grupy glikozoaminoglikanów, który wchodzi w skład tkanki chrzęstnej i mazi stawowej. Jego ilość spada wraz z wiekiem oraz pod wpływem zwiększonego obciążenia. Jest to szczególnie istotne w kontekście osób uprawiających sport (np. bieganie, sporty siłowe).

Według badań, regularne stosowanie siarczanu chondroityny może zapobiec licznym stanom zapalnym, w tym degradacji struktur stawowych [1].

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

[1] naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C358587%2Cchondroityna-pomaga-w-leczeniu-choroby-zwyrodnieniowej-stawu-kolanowego.html

  • Marka: Yango®
  • GTIN: 5904194060510
Składnik aktywny 1 kapsułka 3 kapsułki
Siarczan chondroityny 360 mg  1080 mg

Zalecane dawkowanie: 1 kapsułka 3 razy dziennie.                                 

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku.

Skład: Siarczan chondroityny pozyskiwany z chrząstki wołowej. Skład kapsułki: celuloza roślinna (wegetariańskie). Informacja: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety  zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.  Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. Masa netto: 40,5 g 

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. 

Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat sanitarny: 2021/08/18/SD/24E829

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password