Wierzbownica dla kobiet - 90 kaps.
Dostępny

Wierzbownica dla kobiet - 90 kaps.

38,50 zł

Tick24pxH.png Wsparcie układu moczowego

Tick24pxH.png Wsparcie przy łagodzeniu objawów menopauza

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
3 15% 17,33 zł
  • Vegan Vegan
  • Standaryzowany Standaryzowany
  • Bez glutenu Bez glutenu
  • Polska firma Polska firma

Wierzbownica dla kobiet

Naturalne wsparcie układu moczowego i łagodzenie objawów menopauzy

Wierzbownica drobnokwiatowa (Epilobium parviflorum) to wieloletnia roślina zielona, należąca do rodziny wiesiołkowatych. Osiąga rozmiary do 1 metra wysokości i znaleźć ją można zarówno w Polsce, jak i w pozostałych częściach Europy, a także na terenach Afryki, Bliskiego Wschodu, Indii, czy Chin. Znana i ceniona od wieków w zielarstwie ludowym, obecnie zaczęła być dostrzegana także przez współczesnych badaczy.

Wsparcie dróg moczowych i łagodzenie objawów menopauzy

Ekstrakty z wierzbownicy stały się przedmiotem licznych badań naukowych ze względu na jej skład chemiczny. Zauważono w niej takie substancje, jak beta-sitosterol, fenole i flawonoidy (1). Wiele roślin z rodzaju Epilobium jest analizowanych pod kątem ich korzystnego wpływu na organizm człowieka i pomimo, że testy na roślinie wciąż trwają, potwierdzono już między innymi jej korzystny wpływ na łagodzenie objawów menopauzy wsparcie dróg moczowych (2).

Tradycyjne ziele

Choć wierzbownica dopiero niedawno została zauważona przez współczesną naukę, przez setki lat wykorzystywało się ją w zielarstwie ludowym, na przykład w postaci naparu herbacianego. Ziele do jego sporządzania zbierano w okresie wiosennym, a następnie suszono do późniejszego wykorzystania.

Dodatek żurawiny dla jeszcze lepszego wsparcia

Owoce żurawiny to niewielkie czerwone jagody, które zawierają wiele cennych witamin, minerałów i innych związków. Swój wyraźnie cierpki i kwaśny smak zawdzięczają przede wszystkim zawartości polifenoli oraz witaminy C.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

(1) https://pbsociety.org.pl/default/wp-content/uploads/2015/09/biotechnologia-vol.-961-2015.pdf
(2) https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3791396/

  • Marka: Yango®
  • GTIN: 5904194061050
Składnik aktywny 1 kapsułka
Wierzbownica drobnokwiatowa - ekstrakt 10:1 250 mg

Żurawina wielkoowocowa - ekstrakt 150:1

 w tym proantocyjanidyny (50%) 

100 mg

50 mg

Zalecane dawkowanie: 1 kapsułka raz dziennie.

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody.

Składniki: Ekstrakt z ziela wierzbownicy drobnokwiatowej (Epilobium parviflorum) 10:1, ekstrakt 150:1 z owoców żurawiny (Vaccinium macrocarpon L.) standaryzowany na zawartość min. 50% proantocyjanidyn (PAC). Skład kapsułki: celuloza roślinna (wegetariańskie).

Informacja: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety
i zdrowego trybu życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. Wyprodukowano w Unii Europejskiej. Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. Masa netto: 39,6 g.

Produkowane bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.
Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat Sanitarny: 2021/12/03/SD/B373D8

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password