• Obecnie brak na stanie
Beta-alanina - 90 kaps.
Obecnie brak na stanie

Beta-alanina - 90 kaps.

27,90 zł

Źródło aminokwasu dla osób aktywnych fizycznie

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
3 15% 12,56 zł
  • Vegan Vegan
  • Bez wypełniaczy Bez wypełniaczy
  • Bez glutenu Bez glutenu
  • Polska firma Polska firma

Beta-alanina

Beta-alanina to składnik polecany osobom o zwiększonej aktywności fizycznej. Jest naturalnie występującym aminokwasem, będącym prekursorem w syntezie karnozyny – dipeptydu znajdującego się w mięśniach.

Czym jest beta-alanina?

Beta-alanina jest popularnym suplementem wśród sportowców i entuzjastów fitnessu. Choć należy ona do grupy aminokwasów, beta-alanina nie jest aminokwasem niezbędnym.

W przeciwieństwie do większości aminokwasów nasz organizm nie wykorzystuje jej do syntezy białek. Zamiast tego wraz z histydyną wytwarza karnozynę. Karnozyna jest następnie magazynowana w mięśniach szkieletowych.

Poziom histydyny w mięśniach jest zazwyczaj wysoki, a beta-alaniny niski, co może ograniczać produkcję karnozyny. Badania wykazały, że suplementacja beta-alaniną może przyczynić się do podniesienia poziomu karnozyny w mięśniach nawet o 80%.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy, zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

  • Marka: Yango®
  • GTIN: 5904194062200

Składnik aktywny 1 kapsułka 3 kapsułki
Beta-alanina 550 mg 1650 mg

Sposób użycia: 1 kapsułka 3 razy dziennie.  

Składniki: beta-alanina

Informacja: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane małym dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym.

Wyprodukowano w Unii Europejskiej.

Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o.

Masa netto: 57,6 g.

Główny Inspektorat Sanitarny: 2022/09/21/SD/6A03A1

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password