L-arginina - 90 kaps.
Dostępny

L-arginina - 90 kaps.

33,00 zł

Naturalne źródło cennego aminokwasu. 

Wsparcie funkcjonowania jelit

Wsparcie układu immunologicznego

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
3 15% 14,85 zł
  • Vegan Vegan
  • Bez wypełniaczy Bez wypełniaczy
  • Polska firma Polska firma

L-arginina

L-arginina to naturalnie występujący w organizmie aminokwas, który pomaga ciału w wytwarzaniu białek. Można go znaleźć również w niektórych produktach spożywczych, takich jak mleko, mięso, ryby i orzechy. L-Arginina ma także bezpośredni wpływ na poziom tlenku azotu w organizmie. 

Ważny tlenek azotu

Tlenek azotu to cząsteczka naturalnie wytwarzana przez organizm, która ma znaczenie dla wielu aspektów Twojego zdrowia. Jego najważniejszą funkcją jest rozszerzenie naczyń krwionośnych, co przekłada się na ich rozluźnienie, poprawiając krążenie. 

 Produkcja tlenku azotu jest niezbędna dla ogólnego stanu zdrowia, ponieważ pozwala krwi, składnikom odżywczym i tlenowi skutecznie i wydajnie docierać do każdej części ciała. Ograniczona zdolność do wytwarzania tlenku azotu powiązana jest z niektórymi chorobami serca, cukrzycą i zaburzeniami erekcji. 

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

  • Marka: Yango®
  • GTIN: 5905279845657
Składnik aktywny 1 kapsułka 2 kapsułki
L-arginina 440 mg 880 mg

Zalecane dawkowanie: 1 kapsułka 1-2 razy dziennie. 

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku.

Skład: L-arginina. Skład kapsułki: Celuloza roślinna (wegetariańskie)

Informacja: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. Masa netto: 47,7 g

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym. 

Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat Sanitarny: 2021/03/10/SD/20D4FE

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password