Regulator homocysteiny - 90 kapsułek
Dostępny

Regulator homocysteiny - 90 kapsułek

39,00 zł

Tick24pxH.png Regulacja poziomu homocysteiny

Tick24pxH.png Wsparcie zdrowia serca i układu krwionośnego

Tick24pxH.png Wsparcie produkcji krwi

Tick24pxH.png Wegański skład

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
3 15% 17,55 zł
  • Vegan Vegan
  • Bez glutenu Bez glutenu
  • Polska firma Polska firma

Yango® - Regulator homocysteiny

Yango® - Regulator homocysteiny to wegański suplement diety, który pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu homocysteiny w organizmie. Zawiera połączenie betainy, choliny, witaminy B6, witaminy B9 (kwasu foliowego) i witaminy B12, wspierając tym samym zdrowie sercowo-naczyniowe oraz prawidłową produkcję krwi i czerwonych krwinek.

Znaczenie homocysteiny w organizmie

Homocysteina to aminokwas, który powstaje w organizmie ludzkim podczas przemiany metioniny, innego aminokwasu. Poziom homocysteiny w organizmie może być ważnym wskaźnikiem dla zdrowia, zwłaszcza w kontekście zdrowia sercowo-naczyniowego.

Wysoki poziom homocysteiny jest uważany za czynnik ryzyka rozwoju chorób serca, udarów mózgu oraz innych problemów związanych z układem krwionośnym. Prawidłowy poziom homocysteiny można utrzymać m.in. dzięki odpowiedniej diecie i suplementacji, która zawiera witaminy z grupy B, takie jak B6, B9 (kwas foliowy) i B12.

Kluczowe składniki naszego suplementu

Nasz suplement diety zawiera:

  • Betaina HCL — pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny.
  • Dwuwinian choliny — wspiera zdrowie wątroby i metabolizm tłuszczów.
  • Witamina B6 — przyczynia się do prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i wspiera funkcje układu nerwowego.
  • Witamina B9 (kwas foliowy) — pomaga w prawidłowej produkcji krwi.
  • Witamina B12 (metylokobalamina) — niezbędna dla zdrowia układu nerwowego i produkcji czerwonych krwinek.

Dzięki łatwym do połknięcia kapsułkom Regulator homocysteiny od YANGO jest wygodny do stosowania. To suplement diety idealny dla osób dbających o zdrowie serca i układu krwionośnego, a także dla tych, którzy chcą wspierać prawidłowy metabolizm homocysteiny.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy, zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów.

  • Marka: Yango®
  • GTIN: 5904194064020
Składnik aktywny 2 kapsułki %RWS*
Betaina HCL 800 mg
Dwuwinian choliny 240 mg
Witamina B6 (pirydoksyna HCL) 18 mg 1285,7 %
Witamina B9 (kwas foliowy) 600 ug 300 %
Witamina B12 (metylokobalamina) 100 ug 4000 %

*RWS – referencyjna wartość spożycia

Betaina, cholina, kwas foliowy oraz witaminy B6 i B12 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Ponadto foliany pomagają w prawidłowej produkcji krwi, a witaminy B6 i B12 w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek.

Składniki: betaina HCL, dwuwinian choliny, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu Vegesil®; pirydoksyna HCL (witamina B6), kwas foliowy (witamina B9), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; metylokobalamina (witamina B12). Skład kapsułki: celuloza roślinna.

Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o., ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa. Wyprodukowano w UE.

Uwagi: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Korzystny efekt występuje przy dziennym spożyciu 1,5g betainy.

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym.

Główny Inspektorat Sanitarny: 2024/01/16/SD/3AD47C

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password