L-asparaginian L-ornityny - 90 kapsułek
Dostępny

Szafran z melatoniną - 60 kaps.

63,70 zł

Połączenie szafranu z „hormonem snu” - melatoniną.

Tick24pxH.png Pomoc w zasypianiu 

Tick24pxH.png Wpływ na jakość i czas snu

Tick24pxH.png Pomoc w uzyskaniu równowagi emocjonalnej i nastroju 

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
3 15% 28,66 zł
  • Vegan Vegan
  • Standaryzowany Standaryzowany
  • Bez glutenu Bez glutenu
  • Polska firma Polska firma

Suplementacja szafranem z melatoniną

Preparat łączy w sobie relaksujące właściwości szafranu z melatoniną, znaną także jako „hormon snu”. Szafran wspiera odprężenie, a także równowagę emocjonalną i nastrój1. Melatonina reguluje rytm dobowy snu i czuwania, a jej większa ilość w organizmie przynosi efekt nasenny2.

Szafran z melatoniną

Połączenie szafranu z „hormonem snu” - melatoniną.

Czym jest melatonina?

Melatonina jest neurohormonem wytwarzanym w nocy przez szyszynkę w mózgu. Przygotowuje ona organizm do snu, przez co czasami nazywana jest „hormonem snu”. Suplementacja melatoniną jest więc często stosowana jako pomoc w zasypianiu i łagodzeniu subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej, tzw. „jet-lag”. Melatonina nie tylko pomaga nam zasnąć, ale wpływa też na jakość i czas snu3

Suplement z szafranem na uspokojenie

Szafran wytwarzany jest z krokusa szafranowego - fioletowego kwiatu, który kwitnie jesienią i może rosnąć niemal na całym świecie. Pomimo jednak, że rośliny te podlegają adaptacji geograficznej, ich wykorzystanie dla pozyskania szafranu wymaga wiele ostrożności i przygotowań. Kwiaty zawierające przyprawę, kwitną tylko przez 1-3 tygodni w roku i muszą być zbierane ręcznie, a na 1 gram szafranu składa się aż 150 kwiatów.Składniki aktywne szafranu szeroko wykorzystywane są w preparatach poprawiających równowagę emocjonalną i nastrój4.

 

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

  • Marka: Yango®
  • GTIN: 5904194061944
Składnik aktywny 1 kapsułka

Znamiona szafranu – ekstrakt

   w krocyna (2%)

    w tym safranal (1%)

30 000 µg

600 µg

300 µg

Melatonina 1 mg

Zalecane spożycie: 1 kapsułka raz dziennie.   

Sposób użycia: Połknąć i popić dużą ilością wody, 30 minut przed snem.

Składniki: substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt ze znamion szafranu (Crocus sativus) standaryzowany na zawartość min. 2% krocyny oraz 1% safranalu, melatonina.  

Skład kapsułki: celuloza roślinna (wegetariańskie). 

Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o.

Wyprodukowano w UE.

Masa netto: 24 g.

Uwagi: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki, przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. 

Główny Inspektorat Sanitarny: 2022/07/01/SD/2883D0

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password