Skinsiv™ - 90 kaps.
Dostępny

Skinsiv™ - 90 kaps.

39,00 zł

Ekstrakt z fiołka trójbarwnego z dodatkiem cynku i witamin z grupy B

Tick24pxH.png Wsparcie zdrowia skóry

Tick24pxH.png Wsparcie zdrowych włosów i paznokci

  • Vegan Vegan
  • Bez wypełniaczy Bez wypełniaczy
  • Bez glutenu Bez glutenu
  • Polska firma Polska firma

Naturalne wsparcie dla Twojej skóry

Skinsiv™ to preparat oparty na ekstrakcie roślinnym z fiołka trójbarwnego z dodatkiem witamin z grupy B oraz cynku. Ekstrakt z fiołka trójbarwnego i witaminy B2, B3 oraz B7 pomagają w utrzymaniu zdrowej skóry. Cynk dodatkowo wpływa na zachowanie zdrowych włosów i paznokci.

Fiołek trójbarwny

Fiołek trójbarwny (Viola tricolor) znany jest potocznie jako bratek polny. Ziele to występuje dziko w całej Europie i Ameryce Północnej. W Polsce często uprawiany jest on jako roślina ozdobna w przydomowych ogródkach, głównie ze względu na intensywne barwy kwiatów i długi okres kwitnienia.

Od starożytności praktykuje się jego spożycie w tradycyjnym zielarstwie ludowym, głównie jako wsparcie zdrowia skóry i komfortu trawiennego, co potwierdzają współczesne badania (1).

Witaminy z grupy B

Ogólnie rzecz biorąc witaminy z grupy B odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie komórek ciała, jednak działanie poszczególnych witamin różni się nieco od siebie. W skład preparatu Skinsiv™ wchodzą witaminy B2, B3 oraz B7.

B2 (ryboflawina): przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, a także wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Jej działanie jest niezwykle cenne również dla osób pragnących utrzymać zdrowy wygląd skóry (2).

B3 (niacyna): oprócz pozytywnego wpływu na skórę (3) niacyna odgrywa ważną rolę m.in. w sygnalizacji komórkowej i metabolizmie energetycznym.

B7 (biotyna): jest niezbędna do metabolizmu węglowodanów i tłuszczów, wspiera układ nerwowy, usprawnia funkcjonowanie błon śluzowych, a także sprzyja utrzymaniu normalnych włosów i skóry (4).

Cynk

Jest to pierwiastek niezbędny do utrzymania homeostazy kwasowo-zasadowej w ciele. Jego działanie w ludzkim ciele jest bardzo rozległe, m.in. wspomaga on układ odpornościowy, przyczynia się do prawidłowej płodności i reprodukcji, a także wspomaga kondycję włosów, skóry i paznokci (5).

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

(1) https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/12738912/
(2) https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3583891/
(3) https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16029679/
(4) https://ods.od.nih.gov/factsheets/Biotin-HealthProfessional/
(5) https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5852775/

  • Marka: Yango®
  • GTIN: 5904194061029
Składnik aktywny 1 kapsułka %RWS*
Fiołek trójbarwny - ekstrakt 10:1 266,5 mg -

Pikolinian cynku

 w tym cynk (20%)

75 mg

15 mg

-

150%

Witamina B2 (ryboflawina) 40 mg  2857%
Witamina B3 (amid kwasu nikotynowego) 16 mg 100%
Witamina B7 (D-biotyna) 2500 μg 5000%

*RWS - Referencyjna wartość spożycia          

Zalecane dawkowanie: 1 kapsułka raz dziennie.

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody.

Składniki: : Ekstrakt z ziela fiołka trójbarwnego (Viola tricolor) 10:1, pikolinian cynku (cynk), ryboflawina (witamina B2), amid kwasu nikotynowego (witamina B3), D-biotyna (witamina B7). Skład kapsułki: celuloza roślinna (wegetariańskie).

Informacja: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety
i zdrowego trybu życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. Wyprodukowano w Unii Europejskiej. Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. Masa netto: 44,1 g.

Produkowane bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.
Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat Sanitarny: 2021/12/03/SD/D35D97

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password