Formuła na limfę - 50 kapsułek - Panaseus
Dostępny

Formuła na limfę - 50 kapsułek

49,20 zł

Naturalne składniki wspierające krążenie żylne i układ limfatyczny.

Wsparcie przy utrzymywaniu zdrowego przepływu limfatycznego.

Właściwości wspierające poczucie lekkości nóg.

Wsparcie utrzymania zdrowego krążenia żylnego w nogach.

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
3 15% 22,14 zł
  • Vegan Vegan
  • Standaryzowany Standaryzowany
  • Bez glutenu Bez glutenu
  • Polska firma Polska firma

Formuła na limfę

Naturalne składniki wspierające krążenie żylne i układ limfatyczny.

Rola układu limfatycznego​

Układ limfatyczny to sieć delikatnych kanalików w całym ciele. Odprowadza on płyn (zwany limfą), który wyciekł z naczyń krwionośnych do tkanek i odprowadza go z powrotem do krwiobiegu przez węzły chłonne1.

Główne zadania układu limfatycznego to:

  • Zarządzanie poziomem płynów w organizmie.
  • Reagowanie na infekcje bakteryjne.
  • Pozbywanie się odpadów wytwarzanych przez komórki.

Węzły chłonne i inne struktury limfatyczne, takie jak śledziona i grasica, zawierają specjalne białe krwinki zwane limfocytami. Mogą one szybko się namnażać i uwalniać przeciwciała w odpowiedzi na bakterie, wirusy i szereg innych bodźców z umierających lub nieprawidłowo zachowujących się komórek2.

5 naturalnych składników dla wsparcia układu limfatycznego​

Przytulia czepna

Jest pospolitym zielem, należącym do rodziny marzanowatych. Często występuje w parkach, ogrodach, zaroślach, lasach, przy drogach i na polach. Jest to roślina pnąca, która może dorastać nawet do 1.5 metra. Przyczynia się ona do oczyszczania organizmu poprzez utrzymanie zdrowego przepływu limfatycznego3.

Ruszczyk kolczasty​

Ruszczyk jest zimozielonym krzewem dorastającym do 60 cm. Jego charakterystyczną cechą są liściokształtne, ostro zakończone pędy oraz szkarłatne owoce, podobne do jagód. W zielarstwie ceniony jest za swoje właściwości wspierające poczucie lekkości nóg4.

Kasztanowiec

Jest drzewem pochodzącym z Półwyspu Bałkańskiego, choć obecnie szeroko rozpowszechniony jest już w całej Europie.Główną substancją czynną wyciągu z nasion kasztanowca jest escyna, będąca mieszaniną saponin. Wykazuje ona m.in. działanie wspomagające utrzymanie zdrowego krążenia żylnego w nogach5.

Pokrzywa zwyczajna​

Jest rośliną, której najbardziej charakterystyczną cechą są znajdujące się na  liściach i łodydze włoski wypełnione kwasem mrówkowym - dlatego przy dotknięciu pokrzywy czujemy podrażnienie skóry o czym powszechnie mówi się, że pokrzywa „parzy”. Ceniona jest m.in. za działanie wspomagające krążenie żylne6.

Imbir​

Jest rośliną tropikalną obejmującą obszar południowo-wschodniej Azji, od Indii po wschodnie Chiny oraz Nową Gwineę. O jego właściwościach wiadomo było już 2000 lat temu. Regularna suplementacja imbirem ma działanie przeciwutleniające i wspiera układ immunologiczny7.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

  • Marka: Panaseus®
  • GTIN: 5904194061715

Składnik aktywny

1 kapsułka

Przytulia czepna – ekstrakt 20:1

130 mg

Ruszczyk kolczasty – ekstrakt

     w tym ruskogenina (5%)

100 mg

5 mg

Kasztanowiec – ekstrakt

     w tym escyna (40%)

70 mg

28 mg

Pokrzywa zwyczajna – ekstrakt 20:1

40 mg

Imbir - ekstrakt 10:1

40 mg

Dawkowanie: 1 kapsułka raz dziennie. 

Sposób użycia: Połknąć i popić dużą ilością wody, po pierwszym posiłku.

Składniki: ekstrakt z ziela przytuli czepnej (Galium aparine) 20:1, ekstrakt z kory ruszczyka kolczastego (Ruscus aculeatus) standaryzowany na zawartość min. 5% ruskogeniny, ekstrakt z owoców kasztanowca (Aesculus hippocastanum) standaryzowany na zawartość min. 40% escyny, ekstrakt z ziela pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica) 20:1, ekstrakt z kłącza imbiru (Zingiber officinale) 10:1.

Masa netto: 23,5 g.

Skład kapsułki: celuloza roślinna (wegetariańskie).

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym.

Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa.

Uwagi: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Wizualizacja może różnić się od opakowania rzeczywistego. 

Produkowane bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.
Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat Sanitarny: 2022/04/27/SD/92769A

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password