Kwiat lipy Premium™ - 90 kaps.
Dostępny

Kwiat lipy Premium™ - 90 kaps.

37,00 zł

Tick24pxH.png Wsparcie zdrowia układu oddechowego

Tick24pxH.png Wsparcie układu nerwowego

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
3 15% 16,65 zł
  • Vegan Vegan
  • Bez glutenu Bez glutenu
  • Produkt naturalny Produkt naturalny
  • Polska firma Polska firma

Kwiat Lipy

Kwiat lipy ma długą historię stosowania w tradycyjnym zielarstwie ludowym Europy. Napary lipowe już od czasów starożytnych nazywane były „nektarem królów”, ze względu na wszechstronne i imponujące właściwości rośliny. Te delikatne kwiaty o słodkawym zapachu wykorzystywane były głównie jako pomoc w odksztuszaniu podczas przeziębień i napadów kaszlu, ale i dobrze dziś znane działanie relaksujące lipy nie było wówczas sekretem. 

Szlachetna historia lipy

W starożytnej Grecji i Rzymie lipa była symbolem przyjaźni i czułej, wiernej miłości. Wiele ludów europejskich, zwłaszcza pochodzenia słowiańskiego, wynosiło nawet lipę do rangi drzewa rytualnego, które stało się przedmiotem kultu1.

Aż do czasów oświecenia pod lipą odbywały się również sądy germańskie. Powszechnie uważano, że drzewo pomaga w pewnych sprawach odkryć prawdę, a werdykty sądowe często opatrzone były dopiskiem “sub tilia”, co oznacza „pod lipą”2.

Kwiat lipy Premium: z dodatkiem ekstraktów z sosny i maliny właściwej

Wsparcie dróg oddechowych

Jednym z głównych zastosowań kwiatu lipy jest wspomaganie odksztuszania. Jego kojący i przyjemny wpływ na gardło i struny głosowe jest szeroko ceniony wśród praktyków rodzimego zielarstwa tradycyjnego i poparty przez współczesne badania3.

Lipa jest również bogata w przeciwutleniające flawonoidy i związki, które wspierają naszą odporność4.

Ukojenie nerwów

Kwiat lipy ma długą historię stosowania jako ludowy środek wspierający relaksację i zdrowy sen. Jednym z aktywnych składników naturalnie występujących w lipie jest olejek eteryczny zwany farnesolem, który pomaga nam się rozluźnić3.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

  • Marka: Yango®
  • GTIN: 5904194061142
Składnik aktywny 1 kapsułka
Lipa drobnolistna - ekstrakt 10:1 200 mg
Sosna zwyczajna - ekstrakt 10:1 100 mg
Malina właściwa - ekstrakt 10:1 80 mg

Zalecane dawkowanie: 1 kapsułka raz dziennie.

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku. 

Składniki: Ekstrakt z kwiatów lipy drobnolistnej (Tilia cordata) 10:1, ekstrakt z pędów sosny zwyczajnej (Pinus sylvestris) 10:1, ekstrakt z owoców malin (Rubus idaeus) 10:1. 

Skład kapsułki: celuloza roślinna (wegetariańskie).

Informacja: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. 

Wyprodukowano w Unii Europejskiej.

Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o.

Masa netto: 42,3 g.

Produkowane bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.
Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat Sanitarny: 2022/02/24/SD/89234D

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password