Reishi - ekstrakt 10% polisacharydów - 50g
Dostępny

Reishi - ekstrakt 10% polisacharydów - 50g

82,60 zł

Naturalny, standaryzowany ekstrakt z grzyba Reishi (Ganoderma lucidum) w formie proszku.

Tick24pxH.png Naturalne wsparcie krążenia

Tick24pxH.png Wsparcie układu odpornościowego i prawidłowego poziomu cholesterolu

  • Vegan Vegan
  • Standaryzowany Standaryzowany
  • Bez wypełniaczy Bez wypełniaczy
  • Polska firma Polska firma

Grzyb Witalny - Reishi

Grzyb Reishi to japońska nazwa grzybów należących do rodziny lakownicowatych. Nazywane są również lingzhi, co w języku chińskim oznacza zioło o mocy duchowej. W Azji grzyby reishi uważane są za lekarstwo na niemal wszystkie dolegliwości. Reishi są półokrągłe i brązowe. Istnieje aż 6 odmian tych grzybów (biały, żółty, czerwony, niebieski, fioletowy i czarny), ale zdaniem naukowców najcenniejszy jest czerwony. Uprawa grzybów reishi jest wymagająca, a mieszkańcy regionów, w których występują, otaczają je religijnym szacunkiem. Grzyb ma bardzo bogatą historię i przez co najmniej 4000 lat lekarze znaleźli wiele zastosowań dla reishi. W tym czasie uważa się, że grzyby zwiększają płodność lub pomagają w utracie wagi. W czasach starożytnych prawie wszyscy podróżnicy chcieli reishi, ponieważ wierzono, że ma magiczną moc. Nie bali się, że grzyby te występują tylko w najdalszych zakątkach świata. Każdy król chciał posiadać tego grzyba, a lokalni poeci pisali dzieła zawierające reishi, rodzaj informacji znalezionych w XVI-wiecznych chińskich dokumentach.

Właściwości

Grzyby Reishi zawierają wiele cennych dla zdrowia substancji aktywnych. Należą do nich m.in. związki polisacharydowe, takie jak alfa- i beta-glukany, kumaryna i alkaloidy. Składniki steroidowe, które przypominają ludzkie hormony, w tym hormony płciowe, z których m.in. kwas ganoderowy. Ponadto grzyby reishi zawierają witaminy i minerały, takie jak mangan, miedź, magnez, cynk, german i witaminy z grupy B oraz 17 aminokwasów. Właściwości wszystkich tych substancji sprawiają, że pieczarka ma korzystny wpływ na organizm ludzki.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

  • Marka: Yango®
  • GTIN: 5904194060725
Składnik aktywny 1 porcja 2 porcje

Reishi - ekstrakt

    w tym polisacharydy (10%)

500 mg

50 mg

1000 mg

100 mg

Zalecane dawkowanie: 2 płaskie miarki raz dziennie.

Sposób użycia: Wymieszać porcję z ulubionym napojem lub jogurtem i spożyć w trakcie lub po posiłku.

Składniki: ekstrakt z grzyba reishi (ganoderma lucidum) standaryzowany na zawartość min. 10% polisacharydów.

Informacja: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane małym dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. Wyprodukowano w Unii Europejskiej. Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. Masa netto: 50 g.


Produkowane bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.
Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat Sanitarny: 2022/04/14/SD/3DBDD8

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password