• Nowy
Fodmap Support™ — 90 kapsułek
Dostępny

Fodmap Support™ — 90 kapsułek

49,00 zł

Odczuwasz dyskomfort po posiłku? Chcesz poprawić swoje trawienie? YANGO® Fodmap Support™ to suplement diety, który łączy probiotyki, enzymy trawienne i naturalne ekstrakty roślinne, dzięki czemu wspomaga zdrowie przewodu pokarmowego. Dzięki YANGO® Fodmap Support™, możesz cieszyć się każdym posiłkiem bez obaw o dyskomfort.

yBd77M-jhDmWt3ASXz4qFiGgpnjwsSlwnstloGqLU2FqfGN51yWy-p6bYYp2aZWrhvA6tGkj01G-fCp_XoF_M4garLswaBkU9ycWGdTbh4Rl71S5O6iL_P09uRqFUmgUPQl0jRae8ypyAUmhsaKXhrs Wspiera trawienie.

yBd77M-jhDmWt3ASXz4qFiGgpnjwsSlwnstloGqLU2FqfGN51yWy-p6bYYp2aZWrhvA6tGkj01G-fCp_XoF_M4garLswaBkU9ycWGdTbh4Rl71S5O6iL_P09uRqFUmgUPQl0jRae8ypyAUmhsaKXhrs Poprawia komfort po posiłkach.

yBd77M-jhDmWt3ASXz4qFiGgpnjwsSlwnstloGqLU2FqfGN51yWy-p6bYYp2aZWrhvA6tGkj01G-fCp_XoF_M4garLswaBkU9ycWGdTbh4Rl71S5O6iL_P09uRqFUmgUPQl0jRae8ypyAUmhsaKXhrs Produkt wegański.

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
3 15% 22,05 zł
  • Vegan Vegan
  • Standaryzowany Standaryzowany
  • Bez wypełniaczy Bez wypełniaczy
  • Polska firma Polska firma

YANGO® Fodmap Support™ — wsparcie w trawieniu

YANGO® Fodmap Support™ to wsparcie dla osób borykających się z trudnościami trawiennymi, zwłaszcza w kontekście diety niskiej w FODMAP, czyli "Fermentable Oligosaccharides, Disaccharides, Monosaccharides And Polyols", co oznacza fermentujące oligosacharydy, disacharydy, monosacharydy i poliole. Są to krótkołańcuchowe węglowodany i alkohole cukrowe, które są obecne w wielu rodzajach żywności, ale mogą być trudne do strawienia dla niektórych osób.

Niektóre osoby mogą doświadczać problemów z trawieniem tych substancji, co prowadzi do objawów takich jak wzdęcia, bóle brzucha, nieregularne wypróżniania, biegunka lub zaparcia. Te objawy są szczególnie powszechne u osób cierpiących na zespół jelita drażliwego (IBS).

Dieta niska w FODMAP jest często zalecana przez dietetyków i lekarzy jako sposób na zmniejszenie tych objawów u osób wrażliwych. Polega ona na ograniczeniu spożywania żywności bogatej w te trudne do strawienia węglowodany, co może znacząco poprawić jakość życia osób cierpiących na problemy trawienne. Podobnie, jak YANGO® Fodmap Support™, specjalnie skomponowany suplement diety, który wspomaga funkcje układu pokarmowego.

Kluczowe składniki i korzyści

YANGO® Fodmap Support™ to klucz do zdrowego układu trawiennego. Nasz suplement zapewnia kompleksowe wsparcie dzięki zaawansowanej formule zawierającej probiotyki, enzymy trawienne i naturalne ekstrakty roślinne, do których należą:

Wspieraj swoje trawienie

Nie pozwól, aby dyskomfort trawienny ograniczał Twoje życie. Wypróbuj YANGO® Fodmap Support™ już dziś i ciesz się każdym posiłkiem do pełna!

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy, zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów.

  • Marka: Yango®
  • GTIN: 5904194064198

Składnik aktywny 2 kapsułki %RWS*
Saccharomyces cerevisiae var. boulardii CNCM I-3799 2 mld CFU -
Kompleks enzymów trawiennych DigeZyme®, w tym:
  α-amylaza (pochodzenie: Aspergillus oryzae)
  proteaza (pochodzenie: Bacillus subtilis)
  celulaza (pochodzenie: Trichoderma longibrachiatum)
  laktaza (pochodzenie Aspergillus oryzae)
  lipaza (pochodzenie: Rhizopus oryzae)

3600 U**
900 U**
165 U**
600 U**
30 U**
-
Betaina HCL 500 mg -
Berberys - ekstrakt
  w tym berberyna (98%)
10 mg
9,8 mg
-
Oregano – ekstrakt 10:1 100 mg -
Imbir – ekstrakt 10:1 100 mg -
Pikolinian cynku
  w tym cynk (20%)
50 mg
10 mg
-
100%
Witamina D3 (cholekalcyferol) 50 μg (2000 IU) 1000%
Witamina B12 (metylokobalamina) 50 μg 2000%

*RWS – referencyjna wartość spożycia | **U – jednostka aktywności enzymów

Zalecane spożycie: 1 kapsułka 2 razy dziennie. 

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku.

Składniki: betaina HCL, enzymy trawienne (DigeZyme®), drożdże Lynside® Pro SCB var. boulardii CNCM I-3799, ekstrakt z liści oregano (Origanum vulgare) 10:1, ekstrakt z kłącza imbiru lekarskiego (Zingiber officinale) 10:1, pikolinian cynku (cynk), ekstrakt z korzenia berberysu (Berberis aristata) standaryzowany na zawartość 98% berberyny, mikrokapsułkowana witamina D3 (sacharoza, skrobia, trójglicerydy średniołańcuchowe (MCT), cholekalcyferol), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; metylokobalamina (witamina B12).

Skład kapsułki: celuloza roślinna.

Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o., ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa.

Wyprodukowano w UE.

DigeZyme® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Sabinsa. Lynside® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Lesaffre et Compagnie S.A.

Uwagi: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zdrowy tryb życia i zrównoważone żywienie są ważne, a suplement diety nie może stanowić ich substytutu. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. 

Główny Inspektorat Sanitarny: BZ/SD/POW/PL1400D/003156/2024

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password