Siarczan glukozaminy - 90 kaps.
Dostępny

Siarczan glukozaminy - 90 kaps.

45,00 zł

 Tick24pxH.pngWsparcie dla zdrowia układu kostno-stawowego

Tick24pxH.png Wsparcie poprawy kondycji chrząstki stawowej

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
3 15% 20,25 zł
  • Bez wypełniaczy Bez wypełniaczy
  • Bez glutenu Bez glutenu
  • Polska firma Polska firma

Siarczan glukozaminy to nieocenione wsparcie prawidłowego funkcjonowania stawów.

Stawy pełnią w naszym organizmie bardzo ważną rolę. To przede wszystkim ruchome połączenia między kośćmi. Każdy staw jest wypełniony mazią stawową, która umożliwia płynny ruch. Jednak trzeba pamiętać, że wraz z upływem czasu nasze stawy ulegają osłabieniu. Również regularna aktywność fizyczna ma znaczny wpływ na zdrowie kości oraz stawów.

Właściwa profilaktyka oraz odpowiednia suplementacja, mogą istotnie wpłynąć na ogólną poprawę kondycji chrząstki stawowej. 

Siarczan glukozaminy to naturalny związek chemiczny będący składnikiem mazi stawowej, czyli substancji zmniejszającej tarcie w stawach. Jest to również jeden z najbardziej skutecznych suplementów diety, który jest stosowany w terapiach układu kostno-stawowego.

Osoby po przebytych urazach, sportowcy oraz osoby starsze mogą mieć zwiększone zapotrzebowanie na siarczan glukozaminy. Dlatego zalecamy odpowiednią suplementację naszym preparatem.

Siarczan glukozaminy charakteryzuje się dużą biodostępnością i skutecznie pomaga zregenerować zmienione chorobowo stawy [1].

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

[1] postepyfitoterapii.pl/wp-content/uploads/2014/11/pf_2011_248-253.pdf

  • Marka: Yango®
  • GTIN: 5904194060800
Składnik aktywny 1 kapsułka 2 kapsułki
Siarczan glukozaminy 500 mg  1000 mg

Zalecane spożycie: 1 kapsułka 2 razy dziennie.                                 

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku.

Skład: Siarczan glukozaminy KCI pozyskiwany ze skorupek krabów i krewetekSkład kapsułki: celuloza roślinna (wegetariańskie). Informacja: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety  zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.  Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. Masa netto: 53,1 g 

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. 

Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat sanitarny: 2021/08/18/SD/E67D62

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password