On:
list W: Medycyna naturalna person Dodane przez:

Boswellia serrata a układ oddechowy

Niesamowite wsparcie dla układu oddechowego.

Boswellia serrata wspomaga pracę układu oddechowego

KADZIDŁOWIEC A UKŁAD ODDECHOWY

Zazwyczaj nie przykładamy dużej wagi do prawidłowego oddechu - do czasu, aż wystąpi konieczność zmian, ze względu na wystąpienie stanu chorobowego układu oddechowego. Podczas oddychania pobierany przez organizm tlen z powietrza lub wody wydala do środowiska dwutlenek węgla. Energię którą czerpiemy podczas wykonywania procesu oddychania wykorzystujemy w procesach życiowych do syntezy nowych związków. Prawidłowe oddychanie jest szybkim sposobem do zdrowego organizmu i lepszego samopoczucia. Dla osób cierpiących na dolegliwości takie jak: zapalenie zatok, alergia, astma czy inne choroby układu oddechowego, oddychanie jest sporym utrudnieniem w codziennym funkcjonowaniu. Kadzidłowiec indyjski jest jedną z naturalnych substancji, które mogą wesprzeć zdrowie układu oddechowego.

JAK POMAGA BOSWELLIA SERRATA

Boswellia seratta, używana od wieków w Indiach oraz Afryce, wspomaga proces zachodzący w naszym układzie oddechowym. Boswellia udrażnia drogi oddechowe, pomaga złagodzić najgorsze objawy alergiczne oraz zmniejsza obrzęk oskrzeli oraz zatok.

Leukotrieny to lipidy odgrywające znaczącą rolę w patofizjologii astmy. Kwasy zawarte w kadzidłowcu indyjskim hamują ich wytwarzanie. Szczególnie pomocne może to okazać się u osób borykających się z chorobą układu oddechowego związanej z zaburzeniami przepływu powietrza, skurczami oskrzeli oraz zwiększonej produkcji śluzu i stanu zapalnego.

Badania wykazały, że przy 6-tygodniowym kuracji boswellią u pacjentów z łagodną astmą zmniejszyła się częstotliwość ataków astmy oraz poprawione zostały zdolności oddychania. Jest również dobrym suplementem pod kątem działania przeciwzapalnego na układ oddechowy, oraz pomaga w ochronie tkanki układu oddechowego. Kadzidłowiec, bo tak nazywana jest boswellia seratta, zmniejsza produkcję śluzu i ułatwia zwężenie dróg oddechowych.

Kadzidłowiec jest dobry rozwiązaniem dla osób cierpiących na problemy związane z układem oddechowym, ale również pomaga przy dolegliwościach kaszlu, kataru, zapalenia oskrzeli oraz astmy.


Bibliografia

Tagi: alergia
Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password